2752
2734
عنوان

برادرشوهرم ماشینمون برده

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 27 پست
سکوت نکن  من سکوت کردم پنج سال از زندگیم عقب افتادم هیچی نگی میشی یکی مثل من از من بهت گفتن بو ...

والا سکوت نمیکنم ولی خا فایده ای نداره باید شوهرم چیری بگه ک مشکلی نداره چون داداش خودشه مثلا ماشین ماس ی وقتایی ما سوارش میشیم فقط

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا چرا گذاشتین قسطاش بده خودتون میدادین

این که خوبه اقوامم کارش دور از شهر بود ماشینش هم پارکینگ خونه بود پدرش همش می امد ماشین می گرفت می رفت فاتحه  عروسی دور می زد کلا باهاش 

شوهرش هم از لج پدرش رفت ماشین فروخت بدون ماشین موندن جرئت هم ندارن ماشین بگیرن 

اول اشتباه کردی وامت و دادی حتما قسط نمیتونستین بدین ،دیگه الان هرچی بگی دعوا درست میشه ،شوهر منم همینه الان اجازه داده برادرش تو زمین ما سوله بزنه مرغداری راه بندازه من ۶ ساله ازدواج کردم سر همین زمین کلی بدبختی کشیدم هنوز مستاجرم ولی دیگه دلم چرکین شده از زمین حس میکنم عمرم هدر رفت اینارو گفتم بدونی از شوهر تو بدتر هم هست ،دیگه اجازه نده شریک شن تو هیچ کاری

اگر هدفت ماه باشد، حتی اگر به آن نرسی؛ جایگاهت در میان ستارگان خواهد بود.... 
شوهرم زیر بار نمیبره واس اینکه باباش قسطشو بده 

چقد بچس شوهرت. خب باباش قسطشو می ده ماشینم صاحب شدن. چه حرفیه؟؟ چه قدر تحمل دارید با یه همچین آدمایی زندگی می کنید

اول اشتباه کردی وامت و دادی حتما قسط نمیتونستین بدین ،دیگه الان هرچی بگی دعوا درست میشه ،شوهر منم هم ...

وای چه فاجعه ایی بخدا. تو سود مرغداری شریک هستین که ان شااله؟؟/

وای چه فاجعه ایی بخدا. تو سود مرغداری شریک هستین که ان شااله؟؟/

نه بابا ولی اون تو هرچی تو زمین بکاریم سهم داره میاد میبره

اگر هدفت ماه باشد، حتی اگر به آن نرسی؛ جایگاهت در میان ستارگان خواهد بود.... 

اگه جلوش واینسی فردا بدهکارش هم میشی.

محکم بایست و ب شوهرتم بگو یا ماشیو نده یا پول وام تو رو بهت بده

و بگو اگر جلوی دخالتای مردم نایستی تو زندگی ب بحث میخوریم.

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼بااحترام لطفا افراد زیر۲۰سال نه در تاپیک‌هام شرکت کنند نه ریپلای کنن🙂🙏🏽