2733
2734
عنوان

تورو خدا کمکم کنید دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 129 بازدید | 19 پست
😀 خب عزيزم من با فكر و تجربه خودم نظر ميدم شايد نظر من اشتباه باشه و رو تصميم شما اثر بذاره  ...

دخترم از،همه نظر فوق العاده هستش تو شلوغی بزرک شده با خودم ۲۷ سال تفاوت سنی داره و همچنین با باباش پس اگر مثبت فکر کنیم با هم بزرگ میشیم و قطعا خودش در آینده خانواده تشکیل میده حالا مشکلات کشورمون رو در نظر هم بخوایم بگیریم اونم بحثش جداس الانم مگه خاله و عمو و دایی و .‌‌‌.. چقدر نقش دارند تو رندگی خود ما بله فرزند آوری خوبه پشت سر هم نه ۱۲ سال تفاوت سنی و مادر ۴۰ ساله

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

درکتون میکنم، تنها کسی که باید برای اومدن یک بچه روحی و جسمی آماده باشه مادره. وقتی شما این امادگی ر ...

من اگر سنم زبر ۳۵ سال بود و فاصلش با دخترم کم بود می‌آوردم ولی الان با ۳۸ سال سن دیگه حال و حوصله ی ۳ الی ۴ سال پیشو ندارم خودمم میخوام زندگی کنم نمیخوام عمرمو به پای بچه ی دوم تباه کنم 

خیلی از چند فرزندی ها رو میبینم بچه هاشون آرزوی حداقل ترین ها رو دارند پدر و مادرها خسته ان کلافه ان زیر بار مشکلات کم آوردن دخترهای ۱۲ تا ۱۴ ساله رو میبینم تو کوچه و خیابون سرگردون سیگار بدست اینارو میبینم بیشتر پشیمون میشم