2733
2734
عنوان

خانما سکه پارسیان و چجوری بخرم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 95 بازدید | 19 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فاکتورم میدن؟مثلا با چقدر میخری؟

آره حتما اصلا بدون فاکتور نگیر . من ماه قبل خیلی هزینه کردم کلا پنج تومن موند برام یه تیکه کوچیک از یه النگو گرفتم اندازه یه بندانگشت ش

اما ماه قبل کل حقوقمو دادم نصف یه دستبند گرفتم سنگین بود شد نزدیک بیست تومن 

2731

بزن تو گوگل شمش ۲۴عیار سیمرغ از ۲۰۰سوت هست تا چند گرم ازاینا بخر بهتر از سکه پارسیانه.. کلا طلاهای کوچولو موچولو زیر یکسال بخایی بفروشی بیشتر ضرر میکنی تاسود چون موقع فروش سودش و اینا کم میشه ازش و نباید زود بفروشی. 

میتونی هی با پولات ازاینا بخری و بعد یکسال با یه طلای دست دوم طلای شکسته یا کم اجرت عوض کنی و بزرگتر کنی

اوج غم زنان اونجا مشخص شد که تو فیلم :مجرم عاشق:تانیا قبل خودکشی ظرفارو شسته بود:)