2752
2734
عنوان

کیا سونو ان تی و انومالی شون جنسیت نی نی شون متفاوت شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 39 پست

[QUOTE=338619563]از رو جمجمه و لگن و..  پسر ندارم ولی نینی شما بیشتر به پسرا میخوره البته میشه گفت 60 درصد پس ...[/QUOTE]

نی نی من کامل دختره؟  

میشه برای برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستی؟خواسته ای دارم که هرچی سعی کردم بهش نرسیدم و تا مرز افسردگی رفتم اما ناامید نشدم و به لطف و رحمت الهی امیدوارم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم برامنم میبنی تو پستام هست مرسی

اصلا واضح نیست عکس سونو

میشه برای برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستی؟خواسته ای دارم که هرچی سعی کردم بهش نرسیدم و تا مرز افسردگی رفتم اما ناامید نشدم و به لطف و رحمت الهی امیدوارم...
چقد شبیه مال منه  اینجا اکثرا میگن پسر ولی دکترم احتمال دختر داد

نه اصلا،پیشانی بچه شما فرق  داره بامن

ووییی ننه پاهاش کو🥺😂دختره انگار
عکسکامل