2752
2734

قشنگه هاااا ولی راه بردنش خیلی سخته ...به قولی فقط باید مثل مانکن یه جا سیخ واستی که مبادا چیدمانش بهم بخوره ...راه رفتن باهاش هم که دیگه بماند ...

یقه رو جمع کنی ...بلندیش رو جمع کنی ....این ور و اون ورش رو درست کنی ....کلهم دردسره 

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما چقدر قیمت و کم میگید من چند ساله از این جور نخریدم چند سال پیش دو بود من گفتم شاید آلان هقت تونن ...

تو پیج ۶۴۰ خریدن

پادشاه قلمرو خودت باش حتی اگر قلمروت به اندازه عرض شانه هایت باشد

بستگی به جنس و دوخت داره 

اگه جایی همین مدل و زیر ۳ تومن پیدا کردین بدون که جنس افتضاح مدل دقیقا این نیست و دوخت هم نگم دیگه 

ولی بالای ۳ تومن میتونی مطمئن باشی ساتن کار شده امریکایی و ووو 

بهرحال هر چی پول بدی همون قد آش میخوری

......
۶۴۰

اینا مال امامزاده حسن پاساژ کوثر 

منم عید گرفتم ازشون البته یه کم با این مدل فرق داره دلی همین رنگه

واقعا از همه جا ارزونتر میدن

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔
اینا مال امامزاده حسن پاساژ کوثر  منم عید گرفتم ازشون البته یه کم با این مدل فرق داره دلی همین ...

اره عزیزم

پادشاه قلمرو خودت باش حتی اگر قلمروت به اندازه عرض شانه هایت باشد
بستگی به جنس و دوخت داره  اگه جایی همین مدل و زیر ۳ تومن پیدا کردین بدون که جنس افتضاح مدل دقی ...

ساتن و حریز جنس خوب نیست از برش هاش معلومه پلاستیکه 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
پیجشونو میفرستی لینکشو گل؟؟؟

برن لباس مجلسی امام زاده حسن تو دیوار تهران برات میاره

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔