2733
2734
چرا اینا رو ازاول نگفتی  طرف تیغ زن بوده رفته سراغ طعمه بعدی

هعی خیلی داغونم کرد روحی جسمی ... یه چیزایی میگفت ک روم نمیشه ب کسی بگم مثلا میگفت دوستاتو برام جور کن ...نمیدونم دلم رابطه سه نفره میخواد خیانت میکرد عزاربار بااین و اون دیدمش... پول هیچوقت ازش نگرفتم ولی اون بااین ک مرد بود گرفت نمیگم زیاد همون یه مقدار ... خوبه ک رفته همون بهتر ک هیچوقت نیاد ولی دلم براخودم میسوزه ک ۴سال از زندگیمو پاش گذاشتم 

هعی خیلی داغونم کرد روحی جسمی ... یه چیزایی میگفت ک روم نمیشه ب کسی بگم مثلا میگفت دوستاتو برام جور ...

اخه خواهر من چرااااااااااا؟الانم تازه داری بهش فکر میکنی

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه خواهر من چرااااااااااا؟الانم تازه داری بهش فکر میکنی

یکی از دخترایی ک باهاش بود ب من گفت منو دوست داشت ببین  بامن  چیکار کرد تو که دیگه هیچی.... راست میگفت

یکی از دخترایی ک باهاش بود ب من گفت منو دوست داشت ببین  بامن  چیکار کرد تو که دیگه هیچی... ...

اما ادم همیشه خودشو گول میزنه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
این ارتباط خیلی کاتی وصلی داشته چنددفعه من کات میکنم ولی نمیذاشت جداشیم این سری بعد دعوایی ک بینمون ...

چه رابطه سمی داشتین... این گورت رو گم کن رو شما باید از اول بهش می گفتی نه اون به شما... اونم بعد از اینکه کاملا ازت سواستفاده کرده!!!!

چه رابطه سمی داشتین... این گورت رو گم کن رو شما باید از اول بهش می گفتی نه اون به شما... اونم بعد از ...

مثلا این کارارو میکرد ادامش میگفت مثل سگ پشیمونم ببخشید و... نمیدونستم کدومو باید باور کنم.... اما سعیمو کردم براباورش متاسفانه هیچ توجهی از طرفش نمیدیدم