2752
2734
عنوان

تزریق چربی ب سینه کسی انجام داده یا اطلاع داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 552 بازدید | 22 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

افتادس بشدت منظورم اینه که خیلی شل شدن ندارم که عمل لیفت کنم بشدت گرونه

سایزت چنده عزیزم؟؟ چن سالته؟؟ زایمان و شیردهی داشتی؟؟ اکثر دوستام همینجورن سینه هاشون افتادگی داره فقط تو اینجور نیستی 

سایزت چنده عزیزم؟؟ چن سالته؟؟ زایمان و شیردهی داشتی؟؟ اکثر دوستام همینجورن سینه هاشون افتادگی داره ف ...

۷۵ ولی نمیدونم چرا اینقدر افتادن ۲۸ سالمه ازدواج نکردم عقد بودم جداشدم

۷۵ ولی نمیدونم چرا اینقدر افتادن ۲۸ سالمه ازدواج نکردم عقد بودم جداشدم

منم 28 سالمه. مال منم سفت و گرد نیست. شاید سوتین نمیبستی شل شده یا قوز کردی سینه اومده پایین 

منم 28 سالمه. مال منم سفت و گرد نیست. شاید سوتین نمیبستی شل شده یا قوز کردی سینه اومده پایین 

بنظرت چکار کنم اصن لخت خودمو دوس ندارم ببینم حالم بد میشه از دیدن خودم لذت نمیبرم

بنظرت چکار کنم اصن لخت خودمو دوس ندارم ببینم حالم بد میشه از دیدن خودم لذت نمیبرم

ی عروسک جن سی ها بودن درس کرده بودن نمیدونم دیدی یا ن. اتفاقا سینه هاشون بزرگ و شل رو ب پایین بود بعد سوتین توری پوشیده بود خیلی سسکی شده بود. اگه سینه های اونا جذاب نبود اونجور درس نکرده بودن پس بدون سینه هات بد نیست. راهی جز لیفت سینه نداره چون شل شده عزیزم. مال منم خیلی سفت و گرد نیست اونایی ک سفت و گرده یا ارثیه یا مدام ورزش کردن و تزریق و... 

بابا خودتو بدبخت نکن سینه‌چون بافتش چربیه بعد از عمل هی دردش ادامه دار خاهد‌بود چون یکی از اشناهامون عمل سینه انجام داد پیش دکتر خیلی خوبی هم انجام داد دردش بعد دوسال هنوزم بود.... دستشو ک جابه جا میکرد صورتش در هم میشد....

یکی از. این بلاگرا فاطمه گلزارم عمل پروتز کرده بود  بعد عمل کلی درد داشت..

شبی شاید رها کردم جهان چون سرابم را.....