2752
2734
عنوان

پیسدگی ناحیه رنگی

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو اینترنت در مورد پیسیده مطلبی پیدا نکردم، لطفا ی عکس محدود فقط از اون قسمت بذار، اگر منظورتون ی چیزی مثل کک و مک است است احتمالا در اثر حساسیت غذایی یا ادویه ای است که باید کلینیک  آزمایش بدید. 

مال من از ترک پوستیه   روش انگار رعد برق زده

ترک پوستی نیست . یه جوریه. مثل نیم ساعت پیش همون حالت جمع شدگی بود 

بعد دوباره نوک سینه میره داخل 

اون جمع  شدگی قسمت رنگی هم  میره. و کم رنگ میشه 

ترک پوستی نیست . یه جوریه. مثل نیم ساعت پیش همون حالت جمع شدگی بود  بعد دوباره نوک سینه میره د ...

اها نوکش منظور شماست 

یه جایی خونده بود اگر هر دو نوک اینجوری بشه طبیعیه ولی اگر فقط یکی اینجوری خطرناکه به پزشک مراجعه کنید

ترک پوستی نیست . یه جوریه. مثل نیم ساعت پیش همون حالت جمع شدگی بود  بعد دوباره نوک سینه میره د ...

ببخشید، آخرین رابطه تون با همسرتون کی بوده  ضمنا به نخ و پارچه سوتی حساسیت ندارید؟ اگه یک عکس کوچیک و خیلی محدود بذارید، بهتر راهنمایی می شید. 

2706