2752
2734
خو من چه میدونم خانوم  چرا ناراحت میشی ان شا ا... خدا دوتا بهت بده ببینی هیچ فرقی ندارن

من امیدی به ازدواج ندارم

فکر نکنم تااخر عمرم بتونم ازرواج کنم 

با این وضعیت روحی که دارم

متنفرم از اینکه مادربشم 

بعد اون وقت فرق بذارم

تمام پدرومادرها فرق میذارن 

انوقت من ظلم کردم

مادرم بجه اولشو دوست داره

گاهی فکرمیکنم‌ باید از هیچ کس انتظار نداشته باشم

اصلا فکر کنم اونها پدرومادرمن نیستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه  یه برادر دیگه هم دارم  ولی بچه اولشو دوست داره

چی بگم من که هر چی به خودم فشار اوردم ببینم کدوما بیشتر دوس دارم بخدا نمیتونم بگم 

بچه اولم دخترمه با اینکه خانواده ما شدیدا دختری ان ولی من پسرمم به انداره دخترم دوس دارم

ولی کار مادر شمام اشتباه بوده خدا از سر تقصیراتش بگذره هر چند یکیتو بیشتر دوست میداشت نباید میگذاشت بقیه بفهمن

دنیا همه هیچو اهل دنیا همه هیچ .....ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
من امیدی به ازدواج ندارم فکر نکنم تااخر عمرم بتونم ازرواج کنم  با این وضعیت روحی که دارم متن ...

عزیزم چرا اینقدر دلت پره 😔

ان شا ا... خدا کمکت کنه ارامش روحیتو بدست بیاری بعد یه بخت خوب نصیبت بشه و بعد دوتا بچه و در کنارشون با ارامش زندگی کنی

پس اول بلند شو و به خدا توکل کن و خودتو از این تشویش ذهنی نجات بده هیچکس به اندازه خودت تو رو دوست نداره پس خودت کمک خودت کن

پیشنهادم اینه خودتو بیشتر توی جامعه قرار بده و از جو خانواده کمی دوری کن پویا و فعال باش تا وقت نکنی به مشکلاتت فکر کنی وروانت ارامش بگیره مثلا کلاسای هنری فرهنگی اموزشی و .. اسم بنویس ،ان شا ا... خدا کمکت میکنه

دنیا همه هیچو اهل دنیا همه هیچ .....ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ