2752
2734
عنوان

من اصلا جلوی دخترم حرف بد نمی زنم

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 25 پست
قصد داشتم زود پاک کنم  ولی کلا یادم رفت اونجوری ذخیره کردم خدا ازش نگذره

تقصیر اون بیچاره چیه؟ 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دو شب است خواب ندارم ولی همه اش دارم جاری را نفرین می کنم  من سال تا سال بهش زنگ نمی زنم چرا ...

وجدانن یکمی هم خودتو نفرین کن حداقل!

چرا باید با اون کلمه ذخیره میکردی اصن!؟ میزاشتی مزاحم!

خدایا من را ببخش

من ی شوهر غمه دارم   اسمش خیرعلی هست  خلاصه بدم ازش میومد   توی گوشی بابام  اسمشو تغییر دادم به شرعلی       حالا شماره جدیدش بود   سیو کردم   اقا تو نگو اون روز عمم میاد خونمون     بعد گوشی خودش شارژ تموم میشه    میگ بابام  گوشیتو بده بزنم شوهرم    بابامم میده بهش  اونم تو گزارشات شمارشو مینویسه حفظه   وقتی میزنه روش  اسم بالا  میاد   1 ساله هنوز باهامون دشمنه