2752
2734
عنوان

دعوای بدی بانامزدم کردیم که به چهرم توهین کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1375 بازدید | 51 پست
اره ۱۶ سال بزرگه ،ولی تو دعوا این حرفارو میزنه ،والاکه خودش حسابی شکسته شده ریشاش سفید موها کمی سفید ...

وقتی رفتی تو زندگی بعد میفهمی چی سرت اومده 

حالا دیگه خود دانی 

لطفا درخواست دوستی ندین 🙂 یک عدد خسته از زندگی 🤕
خوبیم باهم اما بدون بحث هم نیستیم بیشتر این اذیتم میکنم که من خیلی واسه همه چی ذوق دارم اون خنثی ست

خب چی شد که قبولش کردین واسه ازدواج؟ چون این اختلاف سنی حتی واسه قدیم هم زیاد بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزمم طبق تاپیکاتون شما الکی میگید ک نامزد هستید دوست هستید 

این ادمم فقط بخاطر رابطه چندوقت یبار حاضر ب دیدن شما میشه هربار هم رفتید دیدنش تاکید کردید ک بعد رابطه بهتون بی اهمیتی کرده و حتی ی ناهارم براتون نگرفته و این قضیه بارها تکرار شده بهتر خودتون از منجلابی ک هستید زودتر بکشید بیرون چون این اقا ب زودی با یکی ک ب سنشو شرایط خودش نزدیک ازدواج میکنه و شما ضربه بدی میخورید 

خب چی شد که قبولش کردین واسه ازدواج؟ چون این اختلاف سنی حتی واسه قدیم هم زیاد بوده

خریت، سن کم، من۱۵سالگی نامزد کردم بنظرت ی دختر ۱۵ساله چی حالیشه خانوادم میگفتن عالیه من خر کیف میشدم همه میگفتن ا میخای عروس بشی من فک میکردم خیلی کار شاخیه فقط و فقط مقصر خانوادم بودن و هستن 

لطفا درخواست دوستی ندین 🙂 یک عدد خسته از زندگی 🤕
والا من هم اشتباه کردم چون حتی پولشم به دردم نخورد گاهی خیلی کم یه چی میخره یا کادو بده ,راستش تو دع ...

چقدر زشتن حرفاش . حقشه بهش بگی روم نمیشه باهات تو خیابون راه برم یا همه میگن حیف شدم باهات ازدواج کردم. البته اگه زیاده روی کرد اینارو بهش بگو

خریت، سن کم، من۱۵سالگی نامزد کردم بنظرت ی دختر ۱۵ساله چی حالیشه خانوادم میگفتن عالیه من خر کیف میشدم ...

ای وای بچه بودی . انشالله از این به بعد زندگیت پر از شادی و خاطره های خوب باشه