2733
2734
عزیزم نمیدونم اعتقاداتت چقدره  اماتنهاشدی باخدا یاامام زمان عج صحبت کن دردو دل کن تاجایی که گر ...

گلم یکساله و نیمه ترک کار کردم به خاطر مریضی  مادرم از پارسال تا حالا مریضه الان داره پرتو درمانی میشه بابام یک ماه پیش سکته قلبی کرد چهار روز تو سی سی یو بود خودم ۳۷ سالمه هنوز مجردم دلم خوشه ارشد دارم مورد تمسخر همسایه دوست آشنا قرار میگیرم که هنوز مجردی پیر دختر شدی همیشه فکر میکردم به این سن برسم بچه هامو میفرستم مدرسه نه این که این حرف ها را بشنوم  نه دوستی دارم نه خواهری هیچ کس میدونی چقدر دعا ذکر نذر چه فایده هیچی 

گلم یکساله و نیمه ترک کار کردم به خاطر مریضی  مادرم از پارسال تا حالا مریضه الان داره پرتو درما ...

ان شاء الله خدا شفاشون بده 

چراازدواج نکردی؟

البته مشکل شمانیست شرایط جامعه جوری پیشرفته که دیگه جوونا جرات ندارن ازدواج کنن ازبس همه چیو سخت میگیرن

بهترین دوست آدم خداست من بااینکه دورو برم دوست دارم امابه این نتیجه رسیدم آدم تاخدا هست نبایدبا کسی دردو دل کنه هیچکس دلسوزت نیست وعمیقا دوستت نداره الا خدا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس