2752
2734
وای خیلی اذیتم کی این ی ماه تموم شه

درکت میکنم 

ایشالا ب وقتش عزیزم دوردونتو بغل میگیری

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ماه آخر عرضی شد (خواست بچرخه تپل بود نشد فک کنم)😀😀دیگه نمیخوابیدم میگفتم سرش یا پاهاش له میشه

چون دقیقا گردی سرش مشخص بود تو پهلوم 

وای جای من بودی چی میگفتی 

خیلی کم پیش میاد جنین عرضی بشه

آدمیزاد گاهی به یک نظر هواخواه کسی می‌شودگاهی هم صد سال اگر با کسی دمخور باشددلش اجازه نمی‌دهد که با او دست به یک کاسه ببرد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ای خدا🥹🥹 طفلکی جاش تنگ شده دیگه هرجور دراز بکشی‌ اعلام حضور میکنه😁😍🧿

میشه واسه من دعا کنی منم مامان بشم ؟🥺🥺

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
من تو انومالی عرضی بود

😁😁وای استرسیت که نکردم؟راحت بخواب بابا اون جاش امنه زیر هزاران لایه وسط چربیا داره حال میکنه فسقلک

آدمیزاد گاهی به یک نظر هواخواه کسی می‌شودگاهی هم صد سال اگر با کسی دمخور باشددلش اجازه نمی‌دهد که با او دست به یک کاسه ببرد