2733
2734
عنوان

شیطونی کرد منم تنبیهش کردم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1279 بازدید | 41 پست

فکرکردم زدین.  یک شبه بذار بره بخوابه😂

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

الهی بگردمممم گفت بینوایان پسری نام امیر 

تبلتو دادم بهش گفتم بار اخرت باشه😑 

الانم داره به ریش میخنده 

میشه برای رسیدن به ارزوهام یه صلوات بفرستی 🧡🌱  منو دختر خالم این   یه کاربری  رو داریم 😁

فقط  اونی که میگه به درک همسایه خوابه شما بالا سرتون سرصدا گوم گوم باشه کیف میکنید  ؟ من که یه همچی بیشعوری بالا سرمونه  اعصاب براما نذاشتن  دو تا پسر بچه میدونم فوتبال بازی میکنن همش بابا نره خرشونم دو تا خودشون سرصدا داره 

آهاااااا این تنبییه منظورته؟؟؟😂😂 ببخشید یه لحظه یاد مامان خودم افتادم

مادرش کتکشون میزنه  من دعوام میشه باهاش

بچه خودم نیستن بچه خواهرم هستن 

خودمم اونقدری که فرهنگ دارم برا همسایه برای بچه هم دارم که کتکش نزنم🫢

میشه برای رسیدن به ارزوهام یه صلوات بفرستی 🧡🌱  منو دختر خالم این   یه کاربری  رو داریم 😁
فقط  اونی که میگه به درک همسایه خوابه شما بالا سرتون سرصدا گوم گوم باشه کیف میکنید  ؟ من ک ...

عزیزم یه همچین بی شعوری  خوب نیست 

ولی خودم بدم میاد میگم اهسته برین و بیایین امشبم نمیدونم چش بود تنبیهش کردم 

😂😂عزیزم اتفاقا خوششون میاااد  داداش منم ظرف شستن خیلی دوس دارع

همین😂

گذشت کردم 😂

😂

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!