2752
2734
عنوان

یه آقای محترم یه سوال عجیب کرد ازم😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 238 بازدید | 17 پست

اسی منم خوشم نمیاد از این که همچین بحثایی بشه. برا بعضیا عادیه ولی برا من به شخصه عادی نیست

زبانت معمار است و حرف هایت خشت خام... مبادا کج بچینی دیوارِ سخن که خواهد ریخت بنای شخصیتت💖💫
سوالای استخدام کلا جوری شده که انگار فقط میخوان آخوند استخدام کنن حالم داره از سیستم بهم میخوره

آره البته من خودم رشته ام قرآنی هست اما اینکه باید دروغ بگی بدم میاد

دیشب پسرم میگه مامان مگه نمیگی راستگویی خوشبختی میاره 

پس چرا. دیشب با بابا راجع به مصاحبه میگفتین باید بعضی جاها دروغ بگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی منم خوشم نمیاد از این که همچین بحثایی بشه. برا بعضیا عادیه ولی برا من به شخصه عادی نیست

ببین اگه با خودش مثلا یه گوشه ای بودیم و اون آقا نبود شاید آنقدر خجالت نمیکشیدم ولی اینکه جلوی کسدیگه خجالت کشیدم البته میگم خودشون محترم بودن و میگفتن دخترم رفته مصاحبه و من هم سن دخترش بودم...دید من من میکنم گفت خیلی مسأله طبیعیه