2752
2734
عنوان

از بس از بچگی کوچیکم کردن ک فکر میکردم ک من واقعا بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 51 پست
اینام همینن تا مشکلی دارن تا درد دلی داشته باشن تا پولی قرض بخوان سریع زنگ میزنن به من اول نفر. ...

باز خوبه مادرت پشتش بوده ،مادر من بدتر بابامو پر میکرد ، فکر کن تو خونه خودمم نمیزاشتن زندگی کنم ، صبح زنگ میدن بیدار شو ،۶ صبح پاشم چه غلطی کنم؟؟یا مثلا میگفتن چرا پولای شوهرت حروم میکنی یه سره لباس میخری ؟؟سالی دوبار خرید کردن رو بهم زهر میکردن .الان هر چی بگن چهارتا جوابشون میدم بی احترامی نمیکنم ،اما بهشون فهموندم دخالت بیجا نکن 

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 
خخخخخ منم هرازگاهی به جاریم میگم چقد خانواده هامون سخت گیری کردن ولی الان که هر کاری که خودمون دوست ...

والا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باز خوبه مادرت پشتش بوده ،مادر من بدتر بابامو پر میکرد ، فکر کن تو خونه خودمم نمیزاشتن زندگی کنم ، ص ...

مادرم!!!

بدتر از کتکهای پدرم نیش های مادرم بود.

اون روزم نمیدونم چرا یه سینه یی برام سپر کرد

خانوم هستم
باز خوبه مادرت پشتش بوده ،مادر من بدتر بابامو پر میکرد ، فکر کن تو خونه خودمم نمیزاشتن زندگی کنم ، ص ...

مال  منم وقتی ازدواجم کردم حتی الانم که نزدیک ۴۰ دارم میشم دخالت میکن . بابام میگفت تو حق نداری گوشی دستت بگیری وقتی بچه م بدنیا اومده بود. میگفت چرا سرت تو گوشیه.

میگفتم خب بچه خوابه چیکار کنم بیکارم الان خبر مرگم

خانوم هستم
2731
ما در عوض هیچیییی نداشتیم یه لباسم نداشتم روز خواستگاریم بپوشم.

ما خیلی داشتیم ولی خرج نمیکرد بابام ،از لحاظ خورد و خوراک کم نمیزاشت ،زیادم میخرید ، ولی کافی بود بگم مانتو ،خونه ما میشد غزه😐😐

مال  منم وقتی ازدواجم کردم حتی الانم که نزدیک ۴۰ دارم میشم دخالت میکن . بابام میگفت تو حق نداری ...

نزار الان دخالت کنن ،محکم جلوشون در بیا .

وای وای سر گوشی چقدر عذابم دادن 😐زنگ میخورد مثلا جاریم بود ،میگفتن کیه ؟چی گفت ؟بعد من از حرص میگفتم چکار دارین ؟مامانم به بابام میگفت معلوم نیست داره چه غلطی میکنه ،شوهرش بی غیرته 😐

یه بار گفتم حلالتون نمیکنم دارین اینجوری میکنین 

دیگه گیر ندادن 

مادرم!!! بدتر از کتکهای پدرم نیش های مادرم بود. اون روزم نمیدونم چرا یه سینه یی برام سپر کرد

اینا  دوتایی کتکم میزدن 😀😐نیش و تحقرا به کنار .

همیشه ورد زبونشون بود خیر از زندگیت نبینی ...به چه جرمی ؟مثلا استکان از دستم افتاده شکسته ،پس خیر از زندگیم نبینم