2733
2734
عنوان

ضدافتاب مهم تره یا ابرسان

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 58 پست
بله ! ۳ ساله مرتب منظم برای ضدآفتاب هزینه که نه رو پوستم سرمایه گذاری میکنم بهترین سرم های ویتامین ...

من نمیزنم حس میکنم وقتی میزنم اگه نزنم پوستم نسبت ب آفتاب حساس تر میشه ولی وقتی نزنم مقاوم تر میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
پوستم خوبه مشکلی نداره اما هروقت ضد آفتاب زدم حس کردم گوستمو داره پرتغالی میکنه  رنگی ک میگن ل ...

ضدآفتاب خوبی انتخاب نکردی عزیزم 

تو همین ایرانیا یه بار سیسپرسا رو امتحان کن دیگه سمت ضدآفتاب دیگه ای نمیری

ضدآفتاب خوبی انتخاب نکردی عزیزم  تو همین ایرانیا یه بار سیسپرسا رو امتحان کن دیگه سمت ضدآفتاب ...

چنده قیمتش 

یه سوال گلم اگه بی بی کرم رنگی با spf30 بزنم لک میکنه پوست؟ یا ضد آفتاب خالی بزنم با درصد بال

چنده قیمتش  یه سوال گلم اگه بی بی کرم رنگی با spf30 بزنم لک میکنه پوست؟ یا ضد آفتاب خالی بزنم ...

۴۰۰-۵۰۰ ت

رو spf محصولات رنگی حساب باز نکن چون اونا برای اینکه حفاظت کافی بده باید به میزان استاندارد و زیاااد زد که قاعدتاً کسی اونقدر نمیزنه چون میماسه 

همیشه باید زیرش یه ضدآفتاب بی رنگ با spf30-50 زد

۴۰۰-۵۰۰ ت رو spf محصولات رنگی حساب باز نکن چون اونا برای اینکه حفاظت کافی بده باید به میزان استاندا ...

یه بی بی کرم دارم برا مهمونی میزنم ارزون خریدم ولی خیلی بهم می‌سازه هم سبکه هم چرب نیست spf30 هست گمونم همونو بزنم جوابه؟ زیر آفتاب نمیرم اکثرا خونم

یه بی بی کرم دارم برا مهمونی میزنم ارزون خریدم ولی خیلی بهم می‌سازه هم سبکه هم چرب نیست spf30 هست گم ...

در واقع کرم پودره 

اون ضدآفتاب داخلش وقتی حفاظت می‌کنه که ۲ انگشت رشته ای کامل بزنی آیا اینقدر به صورتت میزنی ؟ 

نه قطعا نهایت یه نخود 

ضدآفتاب نیست عزیزم بی رنگ فقط 

ینی میگی زر آفتاب بی رنگ بگیرم؟ آخه سفیدک میکنن اونام

آره ۱۰۰ درصد اصلا شک نکن 

ضدآفتاب های خوب تو بازار الان زیاده مثل قدیم نیست که فقط دکتر ژیلا باشه 

تو قیمت مناسبا فلوئید در نارنجی مای ، درماتپیک سایت اسکین زنانه و مردانه

تو خفنا فیوژن واتر پریم ، سیسپرسا ، برایت مکس 

آره ۱۰۰ درصد اصلا شک نکن  ضدآفتاب های خوب تو بازار الان زیاده مثل قدیم نیست که فقط دکتر ژیلا ب ...

ارزون میخوام 

یجا خوندم نوشته بود کار همشون یکیه منم ببک گرفتم 50 تومن اما انگار زینک خالی میزنی ولی باور کن دوروز زدم صورتم سفید شده بود وسفت

ارزون میخوام  یجا خوندم نوشته بود کار همشون یکیه منم ببک گرفتم 50 تومن اما انگار زینک خالی میز ...

درسته کار همشون یکیه اما کیفیتون نه 

من قبلاً ضدآفتاب های دیگه میزنم چرب و براق بود یه حس سنگینی میداد بعد چند ساعت رو پوستم تیره میشد منافذمو باز میکرد یه ساعت باید میمالیدی تا جذب بشه در کل همینا باعث شده بود اسم ضدآفتاب بیاد فراری بشم 

تا اینکه به جای سرودهای مختلف همون هزینه رو گذاشتن برای ضدآفتاب با کیفیت تر و الان فرقشو میفهمم 

همین سیسپرسا یار همیشگی من سبک و آبکی میزنی رو پوست بدون کوچکترین زحمتی جذب پوست میشه یه من هم ازش بزنم بازم رو پوست احساس نمیشه اینقدر سبکه ، رو پوست مثل خیلی از ضدآفتابا رد سفیدی نداره ، محافظت بشدت بالا طوری که من برای طبیعت و فضاهای خیلی باز هم امتحان کردم لک نیووردم ، نیاسینامید و ویتامین سی هم داره که پوستو روشن می‌کنه یعنی واقعا هیچ ایرادی نمیتونم ازش بگیرم 

تو قیمت مناسبا فلوئید مای در نارنجی رو امتحان کن احتمالا خوشت بیاد 

درسته کار همشون یکیه اما کیفیتون نه  من قبلاً ضدآفتاب های دیگه میزنم چرب و براق بود یه حس سنگی ...

باشه گلم منم دنبال دقیقا همچین چیزیم مرسی راهنماییت

دیدی خارجیا ضر آفتاب اشون توی قوطی های بزرگه عین قوطی لوسیون به ب نشونم و دستا هم میزنن ازونا تو ایران نیست؟