2733
2734
عنوان

چی بپوشی تو خونه ؟ بیا بهت بگم +عکس💚

| مشاهده متن کامل بحث + 1265 بازدید | 53 پست
اره مثل اینکه ، ندیده بودم کسی پوشیدن تاپ و شلوارک براش عجیب باشه

پوشیدن تاپ شلوارک عجیب نیست ماهم تاپ شلوارک میپوشیم تو خونه من خودم شرتک و نیم تنه میپوشم ولی نخی و راحتش‌نه از جنس جین  اینا ک شما گذاشتی یه مقدار رسمی تره برای همین بقیه براشون شاید عجیب بود

"و فراموشی کیمیاست...🦋"
اسی ما بی کلاسیم ول کن  ما اینا رو برا موقعیتا خاص تن میکنیم  تازه بیشتریامون معذبیم تو ...

منم از نوجونیم تا بعد بچه اولم همیشه تیپم خوب بود تو خونه 

بعد که با همون شلوار گل گلیا اشنا شدم فهمیدم یه عمر به خودم ظلم کردم 

و رابطه ام هم همون اندازه گرمه هنوز 

لطفا لایک نکنید ممنونم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من لاغر نیستم ولی همیشه لباس قرتی می پوشم

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
منم لاغر نیستم  بپوش حالشو ببر ، بهترین کارو میکنی

من کراپ و دامن تور می‌پوشم تاپ شرتک نیم تنه و شلوار پیراهن سرهمی اصلا چیزای به اصطلاح مامان دوز نمیپوشم

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
من کراپ و دامن تور می‌پوشم تاپ شرتک نیم تنه و شلوار پیراهن سرهمی اصلا چیزای به اصطلاح مامان دوز نمیپ ...

منم اصلا این چیزا رو نپوشیدم تاحالا 

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋