2752
2734
عنوان

نظرتون راجب آدمای مودی چیه/؟

| مشاهده متن کامل بحث + 109 بازدید | 21 پست
نمیدونم  ولی اخلاق شدیدا مضخرفیه

من خودم اینجوریم به نظرم رفتار خیلی منطقیه من خودم قطع رابطه زیاد میکنم ولی بهشون برنمیگردم 

و بگو بخند میکنم ولی عصبی هم میشم 

نباید انتظار عالی بودن از کسی داشت و دوم اینکه این رفتارم باعث شد ادمای مضخرف از زندگیم فاصله بگیرن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
من خودم اینجوریم به نظرم رفتار خیلی منطقیه من خودم قطع رابطه زیاد میکنم ولی بهشون برنمیگردم  و ...

ن شما مودی نیستی 

اینکه بخای یکیو ک ازش حوشت نمیاد رو از زندگیت حذف کنی کاملا منطقیه. اینکه باهاش بمونی آنرماله 

ولی اینکه هی برگردی بهش دوباره فردا قهر کنی یکم انگار طرف مشکل روانی داره با خودش درگیره

عسلتون هسدم،شکرتون هسدم،نباتتون هسدم،همچیتون هسدمممم🥺😂عشق نی نی سایتم اصا من😘😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن شما مودی نیستی   اینکه بخای یکیو ک ازش حوشت نمیاد رو از زندگیت حذف کنی کاملا منطقیه. ای ...

من اینکارم کردم 

میدکنی حس دودلی به ادم دست میده البته برای من بیشتر واسه اکسامه تا دوستام 🙂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

[QUOTE=338580754]من اینکارم کردم  میدکنی حس دودلی به ادم دست میده البته برای من بیشتر واسه اکسامه تا دوستام 🙂 ...[/QUOT

خب فداتشم چقد دودلی  

اینم واسه اکساشم همونجوره 

بیچاره اون پسرا چند روز میحرفه باهاشون یهویی میزنه ب رگبار فش

[QUOTE=338580754]من اینکارم کردم  میدکنی حس دودلی به ادم دست میده البته برای من بیشتر واسه اکسا ...

😂من بلاک میکنم یه روز درمیون اخر یکیشون فحشممم داد بدااا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😂من بلاک میکنم یه روز درمیون اخر یکیشون فحشممم داد بدااا

خب عسیسم یا یه دفعه ای پاک کن از زندگیت یا دیگ رفتی تو رابطه ب هم نزن 

بشین قشنگگگگ فکراتو بکن   

خب عسیسم یا یه دفعه ای پاک کن از زندگیت یا دیگ رفتی تو رابطه ب هم نزن  بشین قشنگگگگ فکراتو بکن ...

اره 

میدونی ما مودی نباشیم طرفمون مودیه دهنمون صاف میکنه مخصوصا پاتنر وایی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40