2733
2734
عنوان

با این شرایط سرکار میرفتید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حقوق هشت تومن با بیکاری فرقی نداره ببخشید البته ولی واقعا میری تو فشار با حقوق هشت تومن

عزیزم اینطوری نگو الان به کسی که کار تحصصی بلد نیست با روزی ۸ ساعت ۱۰ تومان حفوق میدن خیلی لطف کنن ۱۲ تومن بدن ، من با توجه به تایم کاری کمم یعنی روزس ۲ ساعت این مبلغ در منزل میگیرم که البته الان بیرون هم کار میکنم

چطور عزیزم ؟ چرا بیرون رو ترجیح میدی

چون بیرون ساعت مشخصی کار میکنی و رئیس یا صاحب کار فعالیت و کار کردن فرد را میبینه 

ولی توی خونه اینطور نیست کار من فضای مجازی بود با اینکه همش پای سیستم بودم و کارهام میکردم ولی اسمش کار در منزل بود ،رئیسم کار اضافه تر میداد حتی بعضی اوقات باید بیشتر از دوازده ساعت کار می‌کردم ولی توی حقوقم هیچ تاثیری نداشت حتی مسافرت ها هم راحت نبودم

برای من که اصلا خوب نبود و جز خاطرات بد چیزی نداشت.