2733
2734
عنوان

یا مهدی ادرکنا🫀

| مشاهده متن کامل بحث + 167 بازدید | 38 پست
@عطیه___هستم     @جان_و_جهانم    

سلام خواهر جان ❤

۱۰۰ ذکر و ۱۰۰ صلوات میفرستم 

۷ بار سوره کافرون

دعای گنج العرش میخونم و عدد ۴ سوره هود 

مامان بهترن ان شاء الله؟🤲

براشون حمد شفا میخونم برای سلامتی ایشون و شادی شما گل 

پروفایل خودمم 👈 مریم خانومِ گل🌹#این غدیر با امام زمان 💖# غدیری ام 💖❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
سلام عزیزم خوبین؟ از یکی از تاپیکاتون طریقه ی نماز استغاثه به امام زمان (عج) رو برداشتم . میخوام ان ...

سلام عزیزم خوش اومدین 

چشم تگ میکنم

ان شاالله حاجت روا بشید 💚

دوستت دارم مهدی جان(عج) آرام جان من، تحمل رنج های این دنیا فقط با تو برایم ممکن است💚         تا هستم ای رفیق ندانی که کیستم/ روزی سراغ وقت من آیی که نیستم/ شهید ابراهیم رییسی💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم ذکر صلوات ۵۰۰ مرتبه ذکر یا رئوف یا رحیم ۵۰۰ مرتبه ۱۰ مرتبه هم سوره کافرون  ان شا ...

سلام عزیزدلم 

قبول باشه ان شاالله حاجت روایی و عاقبت بخیری شما و همه دوستان

دوستت دارم مهدی جان(عج) آرام جان من، تحمل رنج های این دنیا فقط با تو برایم ممکن است💚         تا هستم ای رفیق ندانی که کیستم/ روزی سراغ وقت من آیی که نیستم/ شهید ابراهیم رییسی💔
سلام خواهر جان ❤ ۱۰۰ ذکر و ۱۰۰ صلوات میفرستم  ۷ بار سوره کافرون دعای گنج العرش میخونم و عدد ...

سلام عزیزدلم💕

قبول باشه ان شاالله بزودی حاجت روا بشید

ممنون از لطفت خواهرجان

با دعای شما بهترن فعلا 

مادر گلتون چطورن؟ 

همیشه بیاد شما و مادر هستم 

ایت الکرسی به نیت شما و مادر گلت هدیه به امام زمان

الهی که همیشه سلامت و شاد باشید

سلام عزیزدلم💕 قبول باشه ان شاالله بزودی حاجت روا بشید ممنون از لطفت خواهرجان با دعای شما بهتر ...

خدا رو شکر بهترن 

ان شاء الله عافیت کامل 🤲❤

من لیاقت ندارم گل دل شما پاکه خدا دلتونو شاد کنه 

بهترن شکر خدا مادرم 

فدات بشم مهربون خواهر 

حاجت روا و عاقبت بخیر بشی 🤲💖

پروفایل خودمم 👈 مریم خانومِ گل🌹#این غدیر با امام زمان 💖# غدیری ام 💖❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
سلام عزیزم خوش اومدین  چشم تگ میکنم ان شاالله حاجت روا بشید 💚

ممنون عزیزم♥

♥لطفادعاکنیدامسال اول مهرمعلم شده باشم ان شا الله خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهدا♥  دخیلک یا عباس   یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین(ع)‌‌♥السلام علَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهراصل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥
خدا رو شکر بهترن  ان شاء الله عافیت کامل 🤲❤ من لیاقت ندارم گل دل شما پاکه خدا دلتونو شاد کنه ...

ممنونم عزیزدل

حتما لایقی مریم جان🌷

حتما از دعا و دل پاک شما دوستان عزیزم هست

خدا روشکر ان شاالله همیشه خوب باشن 

عمرت طولانی😘

از ختمای این هفتمون 👇چندتا برمیدارید؟ 🌹ذکر (یا رئوف یا رحیم ) 🍀 ذکر صلوات 🌹دعای گنج العرش( ...

سلام عزیزم....

ذکریارئوف یارحیم۵۰۰

صلوات ۱۰۰۰

دعای گنج العرش ۲مرتبه.....

التماس دعا ازهمگی....

سلام عزیزم.... ذکریارئوف یارحیم۵۰۰ صلوات ۱۰۰۰ دعای گنج العرش ۲مرتبه..... التماس دعا ازهمگی....

سلام عزیزم ان شاالله حاجتت روا 

التماس دعا