2733
2734
اینکه بگیم هیچ کار نکردن که درست نیست به هرحال تو اغلب کشورها  امورات کشور بامالیات اداره میشه ...

خب ببخشید طرف جراح قلب یا متخصص مغز و اعصاب هست تو کلی از کشور ها ها عمل های مهم انجام میده یا طرف مختصص نرم افزار و سخت افزار. کامپیوتر هست خب باید هم درآمد بالایی داشته باشه و نمیگم مالیات بگیرن نه زیاد بعدشم بحث من طلا فروش نیست مردمی هستند که قراره دولت ازش مالیات بگیره

من خود واقعیمم نمیتونم جلوت فیلم بازی کنم
من سنگ دولت رو به سینه نمیزنم اصلا متوجه هستین من چی میگم شما میری طلا میخری طلا فروش همین الانش هم ...

خب اون اجرت کار و مالیات بر ارزش افزوده. حساب کرده و سود اون همون هفت درسته و اون اجرت کار و مالیات بر ارزش افزوده سود حساب نمیشه 

من خود واقعیمم نمیتونم جلوت فیلم بازی کنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینم همون تیغ زدن جیب مردم عادیه ،کسی که یه تیکه طلا میفروشه از روی بدبختی و بیچارگیه اونوقت اینا می ...

شما مطمین باش بیشتر  طلافروشها مالیاتشونو ازمنو شما میگرفته ولی اغلب اوقات میزده به جیب خودش الانم همونه مالیات همونه با این تفاوت که اونو باید بده به دولت اینحوریه که سریع گارد گرفتن از طرفی میگن مردم دیگه طلا نمیخرن درصورتیکه اغلب مردم دوست دارن سرمایشون دستشون باشه تا مثلا تو بانک باشه  و الان شما بدونی طلا قیمتش ثابته یعنی طلا نمیخری بنظرم بازم میخری ولی دیگه تهاجمی قیمت بالا نمیره 

خب اون اجرت کار و مالیات بر ارزش افزوده. حساب کرده و سود اون همون هفت درسته و اون اجرت کار و مالیات ...

از من ۱۰ درصد مالیات بر ارزش افزوده گرفت ۲۵ درصد مزد ساخت ۲۳ گرم طلا بود کلش میشد فکر کن ۸۰ اما ۱۰۵ گرفت ازمون دقیق رقم‌ها یادم نیست ولی دقیقا حساب کردیم ۳۰ درصد بیشتر می‌شد هفت درصد کجا بود دخترجان تازه کلی گشتیم همشون ۳۰ درصد مزد ساخت میگرفتن بازم میگن رقم‌ها دقیق یادم نیست نیای بگی دروغ میگی و ...

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2731
شما مطمین باش بیشتر  طلافروشها مالیاتشونو ازمنو شما میگرفته ولی اغلب اوقات میزده به جیب خودش ال ...

کلا سیاست های اقتصادی در جهت حذف واسطه و دلال و واضح شدن خرید و فروش سود پیش میره اما کاش کلا برای همه شفاف بشه نه فقط مردم عادی 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
خب ببخشید طرف جراح قلب یا متخصص مغز و اعصاب هست تو کلی از کشور ها ها عمل های مهم انجام میده یا طرف م ...

بازم با دقت بخون کامل و واضح نوشتم پزشک اروپایی یا ایرانی یسری کارای مشابه انجام میدنا ولی حقوقشون اونقدر فاصله با پرستار نداره در مورد طلافروشها مالیاتو اینا هم اغلب گرفته میشده ولی تو باز پرداختش به دولت معمولا یه کلکایی میزنن بعضی از طلافروشها الانم احتمالا تا حدود زیادی همونه یا حالا شاید یکم بیشتر  ولی بیشتر طلافروشها ازاین میترسن بازار سرمایه از طلا فرار بکنه بره به سمت دیگه وطلا اونقدری بالا نره که مردم رغبت به خریدش بکنن در صورتیکه بنظرم بازم امنترین سرمایه گذاری خرید طلا هستش 

از من ۱۰ درصد مالیات بر ارزش افزوده گرفت ۲۵ درصد مزد ساخت ۲۳ گرم طلا بود کلش میشد فکر کن ۸۰ اما ۱۰۵ ...

خب اره عزیزم بعد از اینم ربطی نداره وقتی شما بری کار پر سود و اجرت برداری همینه ، اون ۳۰ درصدشو میگیره مالیاتشو میگیره 

دولتم ازش میگیره

تنها چیزی که اضافه میشه اینکه کد ملی تورو ازت میگیره طلاتو بنامت ثبت میکنه میری سرسال بفروشی که ۱۰ ملیون سود کردی میبینی ای دل غافل باید ۳ میلیون بدی ازون به دولت

یعنی چی ؟ یعنی دولت از تورومم سود میبره 

تومیای با خرید طلا سرمایتو حفظ کنی میبینی نه باید به اونم خراج بدی

اینجوریاس عزیزم

بعد شما کددم شهر زندگی میکنی که انقدر سود و اجرت میگیرن

من خودم ۲ سال پیش النگو گرفتم ۲۲ گرم با سود ۸ درصد 

بدون هیچ چیزی تازه نوها ، که بعدش سفارش میدادم برام بسازن اضاف کنم بازم همون ۸ درصد

خب اره عزیزم بعد از اینم ربطی نداره وقتی شما بری کار پر سود و اجرت برداری همینه ، اون ۳۰ درصدشو میگی ...

من با احترام به نظر شما اتفاقا حاضرم ثبت بشه مالیاتش رو هم میدم مستقیم به دولت نه به طلافروش که میذاره جیبش طلا بیشتر میخره و باز میفروشه تو پست های قبلی گفتم من خودم تو سازمان امورمالیاتی کارآموز بودم و میدیدم شرایط رو که مالیاتی که از من و شما میگیرن رو نمیرن بدن 

من الان خونه ماشین هم بخرم شرایط همینه اونم از سودی که کردم مالیات میگیره مختص طلا نیست اینا فقط قانون برای کم کردن و حذف دلال و کاش کل جامعه اینجوری با شفافیت درآمد و سود و مالیات مشخص میشد بعد مالیات برای توسعه زیرساخت و اجتماع به کار میرفت اون وقت واقعا جامعه گلستان میشد نه فقط برای مردم عادی 

همسر من شرکت پیمانکاری داره باورکنید پانزده سال هست داریم همین مدل مالیات میدیم ....

من کرج هستم قبل از عید هم طلا گرفتم ده درصد مالیات گرفت حالا کجا ثبت کرد مگه کد ملی منو گرفت که بعد بره پرداخت ‌نه من باید کد اقتصادی داشته باشم که بزنه 

فکر نکن طلافروش هم دلش برای من و شما سوخته نه اون ناراحت اینه دیگه نمیتونه مالیات رو بزنه جیبش 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
من با احترام به نظر شما اتفاقا حاضرم ثبت بشه مالیاتش رو هم میدم مستقیم به دولت نه به طلافروش که میذا ...

حالا تصویبم شده کاش زودتر طلافروشی ها باز بشه من سفارش دارم یه هفتس اعتصاب 🥲