2733
2734
عنوان

سللم دوستای گلم میخوام واسه حاجات دلتون ۱۰۰ صلوات ختم کنم .

| مشاهده متن کامل بحث + 182 بازدید | 67 پست
قشنگم دعاگوت بودم گلم خیللی زیاد، واسه امضاتم صلوات فرستادم گلم انشاالله لایق باشم ،ابجی قشنگم من خی ...

مرسی ازت 

انشاالله به چیزی که میخوای میرسی خیلی زود 

چاره ای جز صبر کردن نداریم 

میشه برای سلامتی خانوادم دعا کنید 💐دعا کردی بگو برات آیت الکرسی بخونم 💐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم برات ده تا صلوات فرستادم ،،توهم میشه بری تو این کانال به شرکت کننده شماره ۱۳ رای بدی بخدا عکس ...

مرسی قشنگم واست منم صلوات فرستادم دعا کردم قشنگم من روبیکا ندارم ولی در عوض خیلی دعاگو هستم 

2731
سلام قشنگم روزت مبارک 💋 ممنون به لطف دعاهات همه خوبیم، امیدوارم صدبرابر این انرژی مثبت و دعاها به خ ...

چقد دلت پاکه ابجی قشنگم امیدوارم هرچی خیر و خوشیه سهم زندگی تو عزیز دلم باشه مهربون ترررررینم ابجی نازم همیشه دعاگوتم ،لطفا بازم با دل پاکت دعام کن میدونی ابجیخیلی خسرت میخورم خیلی اذیت میشم میترسم ب ارزوم نرسم

ممنون میشم به نی نی مون رای بدی 🙏

عزیزم گفتم روبیکا ندارن متاسفانه وگرنه صد درصد بهشون رای میدادم اینجا بنویسید دوستان هرکی داره بهشون رای یده منم کاش داشتم رای میدادم به عزیز دل دعا گوتم گلم

چقد دلت پاکه ابجی قشنگم امیدوارم هرچی خیر و خوشیه سهم زندگی تو عزیز دلم باشه مهربون ترررررینم ابجی ن ...

عزیز دلم حتما دعات میکنم اگه لایق باشم، به زمانبندی خدا شک نکن همیشه به موقع عمل میکنه، مطمئنم به آرزوهات می‌رسی به موقعش

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی نی نیم میفرستین لطفاً 🌷🙏