2752
2734
عنوان

با شوهر بی درک تو بارداری چیکار میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 27 پست

یادمه زمانی ک باردار بودم همسرم صبح زود ک میخاست بره سرکار تند تند کارهای خونه رو می‌کرد قسمم میداد دست ب چیزی نزنم وضعیت بارداری خیلی بد بودظهرهم میومد کمکم بخدا نمیذاش تکون بخورم چ خودش چ مامان بابام عاشقشونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرمن از وقتی فهمید باردارم تا الان که دخترم ۱۷ ماهشه رختخوابشو جداکرده....اصلا تونگهداری بچه کمک ن ...

من اومدم خیر سرم خونه پدرم .بچم مریضه ی بند سرفه میکنه

بقبه خوابن اومدم تو حیاط نشستم که اونا خوابشون بهم نخوره

کمکم که نکردن تازه میگم چراغ گوشیتم خاموش کن تو چشممونوقتی مادر و خواهری که میگن دل سوز ترینن اینطورن چه انتظاری ا ز همسر داریم

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
2731
یادمه زمانی ک باردار بودم همسرم صبح زود ک میخاست بره سرکار تند تند کارهای خونه رو می‌کرد قسمم میداد ...

همسر منم همین بود اما فقط موقع بارداریم😂😂 بعدش دست به سیاهو سفید نزد دیگه

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
من اومدم خیر سرم خونه پدرم .بچم مریضه ی بند سرفه میکنه بقبه خوابن اومدم تو حیاط نشستم که اونا خوابش ...

من اوضاع از توداغون تره....مادرم مریضه هفته آینده نوبت عمل داره اومده خونه ما...دیشب ساعت یک پاشده چایی دم کنه بخوره...بچه منم از صدای اون بیدارشد بدخواب شد تا ده بار جیغ کشید پاشد...خودمو دیشب زدم ازبس این پامشید‌..بهش میگم چای بریز فلاکس بزا بالا سرت مارو بدخواب نکن....مادرم من خیلی درحق من ظلم کرد البته سادس نمیفهمه چیکار میکنه از رو نادونی آدمو اذیت میکنه....دیروز بهش میگم دعا صد سال با شوهرم زندگی کنم خدا براهیچکی طلاق نیاره....تنها نون بی منتی که زن میخوره خونه شوهره شه‌..‌شوهرمنم بی مشکل نیس اما چه میشود باید ساخت

من اومدم خیر سرم خونه پدرم .بچم مریضه ی بند سرفه میکنه بقبه خوابن اومدم تو حیاط نشستم که اونا خوابش ...

عزیزم دمنوش عناب با سیاهدونه برای بچه درست کن یکسره بهش بده سرفش رو بند میاره 

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
خیر سرم تا 3 الی 4 ماه که خیالم راحت بشه نمیخواستم به کسی بگم 

خانوادت از اونایی نیستن که بتونی همچین کاری کنی و بهشون نگی 

زودتر بگو و خودتو خلاص کن 

هرکاری خواستی بکنی هر چیزی خواستی بگی،خدا رو در نظر بگیر
من اوضاع از توداغون تره....مادرم مریضه هفته آینده نوبت عمل داره اومده خونه ما...دیشب ساعت یک پاشده چ ...

امیدوارم همیشه تنتون یالم و سلامت باشه

چه میشه گفت

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
عزیزم دمنوش عناب با سیاهدونه برای بچه درست کن یکسره بهش بده سرفش رو بند میاره 

8ماهشه میترسم دارو گیاهی بهش بدم

8ماهشه میترسم دارو گیاهی بهش بدم

حق داری گلم ولی فکر نکنم دمنوش عناب ضرری برای بجه داشته باشه خودم که خیلی وقتا موقع مریضی بچه هام از بچگیشون توی شیشه شیرشون میکردم و میدادم بخورن یا هم بخور میدادمشون