2752
2734

چشمامو باز میکنم بهش میگم حق نداری حرف خومو خودتو بری به مادرو خواهرو برادرات گزارش بدی حتی ساعت خوابمو .بهش میگم حق نداری بیشتر از اون چیزی که در توانت هست رو خرجشون کنی بعدا حرص نداریتو سر من خالی کنی.بهش میگم .حتما باید خونمون جدا باشه.بهش میگم روز ی یه بار سر بزن به خانوادت لزومی نداره بری بمونی پیش اونا من اگه دلم برات تنگ شد بیام پیش خانوادت ببینمت.بهش میگم هر کاری من کردمو نباید بگی باید خواهرمم انجام بده.بهش بگم بیرون رفتنی لازم نیست خانوادتو همراهمون بیاری.بهش میگم هر چی به من خریدی نباید دوتا هم از ش بخری برا خواهرو مادرت.بهش بگم سمت دعا نویس نرن.بهش بگم اجازه نده خواهرش هر چی از دهنش درومد بهم بگه .بهش بگم به خانوادم تهمت نزنن که نتونم سالی یه بار مامانمو خونم راه بدم.داداشامو ازم دور نکنه.سالی یه بار جرعت نکنن بیان خونمون.و خیلی چیزای دیگه که از دستشون افسردگی گرفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب این همون روزای اول مشخصه از طرف ابراز میکنه یا ن 

طرز فکرش راجع به زن و کار خونه و بچه 

راجع به پوشش 

راجع به غذا 

راجه به کار و اینده بینی 

دستو دلبازیش یا خساست 

مومن بودنش 

اخلاقش 

رفتارش با مردم

طرز پوشش و ادب و رفتارش

سواد خیلی مهمه 

اینا خیلی مهمه که گفتم 

مهماندار بودنش 

خانواده پرست بودن 

اینکه ادم خونسری هست یا عصبی ..خیییییلی مهمه

ینی عصبی باشه میاد میگه عصبیم؟معلومه که نه

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

وابستگی به خانواده چقدره                           در مورد فرهنگ لیرون رفتن                           نوع برخورد با مردم در اجتماع                       آیا رفیق باز هست یا نه تعداد دوستش مشخص می‌کند     چقدر به آداب دینی اعتقاد دارد  

اگه ب عقب برمیگشت اصلا با این ادم ازدواج نمیکردم!چون هرچی ازش پرسیدم دروغ جواب داد!کی میاد بگه بله من ی ادم عصبی و دروغگو و قهر قهرو با کلی مشکلات اعصابم؟

حیف اگه خانوادم خوب بود انقد برا ازدواج عجله نمیکردم واقعا حیف

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون

در چه حد با دوستاش ارتباط داره؟ مرد شبگرد و رفیق باز افتضااحه. رفیق بد هم باشه که بدتر بعدش میشه اعتیاد 

مهربونی و بچه دوستیش؟ خیلی مهمه که بعدا پدر خوبی باشه و کمک حالت بشه

اهل کار بودن و تنبل نبودن؟ 

اینکه الان بنظرش واقعا برا ازدواج آمادست از لحاظ عقلی، خودش میتونه مستقل تصمیم بگیره و وابسته نبودن به خانواده؟ اینکه دخالت نکنن خانوادش و دوتایی زندگیتونو جلو ببرین

ولخرج یا خسیس نبودن

همه ملاکارو خط قرمزاتو محکم بگو که نمیتونی ثانیه ای تحمل کنی و اگه این شرایطو نداری اصلا ب درد هم نمیخوریم و تمام. و تمام هدفت از ازدواج یه زندگی سالم و آروم و شاد و موفقه

درکل میتونه همه اینارو مثبت جواب بده ولی بعدا منفی عمل کنه. انشاالله با کسی ک میخوای ازدواج کنی انسان واقعی باشه و خوش ذات و عاقل و انشاالله خودتم همینگونه باشی

❤️ی صلوات واسه سلامتی مامانم میفرستی؟ 😢❤️
چشمامو باز میکنم بهش میگم حق نداری حرف خومو خودتو بری به مادرو خواهرو برادرات گزارش بدی حتی ساعت خوا ...

🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️