2733
2734

مادر و پدرشون نیستن که لازم باشه رابطه احساسی داشته باشن با هم . باید کارشون رو درست انجام بدن و توی آموزش درست بین شاگرداشون فرق نذارن ، بقیش مهم نیست 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من همه بچه هامو دوس دارم حتی اونایی که اذیت میکنن.واقعا حس مادری دارم بهشون

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
خب طبیعتا شاگردی رو که خوب درس بخونه و درست رفتار کنه رو بیشتر دوست خواهند داشت

همیشه اینطورنیست

رفتارمادراون شاگردهم مهم( درباره ابتدایی بیشترمدنظرم)

دبیرستان و...حرف شماست

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
به نظرم نمیشه یه معلم همه شاگرداشو دوس داشته باشه کلا نمیشه یه نفر همه رو دوست داشته باشه 

منطقیه منم همین طور فکر میکنم اما بعضی ها میگن نه یعنی خود معلم ها که فکر میکنم راستشو نمیگن☹️😂

[QUOTE=338188593]چه پایه ای؟ یعنی واقعا تاحالا نشده بعضی هاشون بیشتر دوست داشته باشید؟ 

نه عزیزم شاید گاهی برخورد معلما طوری باشه دانش آموز اشتباه بیفته ولی همه برا معلما یکین 

الانم که آخر سال به خودشون گفتم خداروشکر تموم شد از شرتون راحت شدیم خخخخ

منطقیه منم همین طور فکر میکنم اما بعضی ها میگن نه یعنی خود معلم ها که فکر میکنم راستشو نمیگن☹️😂

بله خب به احتمال زیاد معلم ها بعضی دانش آموزاشونو به هر هر دلیلی بیشتر دوست دارن و بیشتر به دلشون میشینه اون آدم