2733
2734
کاری نمیتونی بکنی جز صبر صبر صبر کاری که من دوسالو نیمه انجام میدم دکترو دارو درمان دست گرمیه که ف ...

رها جان این چه حرفیه خب کسی که مشکل داره باید مشکلش رو پیدا کنه برطرف کنه اونوقت صبر کنه تا خدا بهش بچه بده نمیشه که دست روی دست گذاشت 

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دوست عزیز من بعد از یکسال اقدام باردار شدم دوران سختی بهم گذشت ولی خداروشکر که گذشت و الام پنج ماهه باردارم.البته باید حتما از نظر پزشکی هم خودت هم شوهرت بررسی بشید‌.شما کدوم‌شهر هستی؟ تا حالا چه اقداماتی انجام دادی؟

ذهن احمق مانند مردمک چشم می ماند,هرچقدر نور بیشتری به آن بتابد تنگ تر میشود.

استارتر عزیز و بقیه خانمهای منتظر 

یه چیزی براتون از تجربه خودم میگم امیدوارم بدردتون بخوره

منم تقریبا نزدیک 5 سال منتظر نی نی بودم دکتر و اینام خیلی رفتم همه چیز خودم و شوهرم نرمال بود اما دکتر میگفت بعضی از دلایل ناباروری مشخص نیست ...خلاصه هر ماه اقدام و هر ماه بی بی چک منفی و بعدم پریود و آخر سرم گریه....بعد از چند سال به خودم اومدم دیدم شدم یه آدم افسرده که همه زندکیشو واسه بچه دار شدن گذاشته ...دیگه یه کم بی خیال شدم و شروع کردیم با شوهرم به مسافرت و خوش گذرونی حتی موقع اقدامم به بچه فکر نمیکردم فقط خودمون ...خلاصه چند ماه بعد در کمال ناباوری بی بی چکم بعد از چند سال مثبت شد ...

دوستای عزیزم میخوام بهتون بگم استرس بزرگترین علت ناباروری هست ..

ان شااله همه آرزومندا به آرزوشون برسن

سلام بچه ها

منم مشکل داشتم پارسال همین موقع ها از درد به خودم می پیچیدم

رفتم دکتر گفت آندومتریوز داری ۳تا هر دو طرفم

تا ۹ماه تحت نظر بودم

فقط آمپول زدم و قرص

الان ۴ ماهه باردارم

ما نی نی نمی خواستیم 

نه اینکه نخوایم الان نمی خواستیم

اینارو گفتم که پیشه هر دکتری نرین تورو خدا

من یه جا رفتم گفت باید عمل کنی ولی دکترم فقط آمپولو قرص معالجم کرد با هزینه کمتر

خدایا همه آرزوهامو از خودت می خوام...
رها جان این چه حرفیه خب کسی که مشکل داره باید مشکلش رو پیدا کنه برطرف کنه اونوقت صبر کنه تا خدا بهش ...

شما اگه دقت کنید دوباره بخونید متوجه میشید که من نگفتم دکتر نرید دوا درمان نکنید 

منظور من این بود دکتر رفتن واسه اینه که ما یه جوری امید داشته باشیم و سرمون گرم باشه ولی هرموقع خدا بخواد آدم باردار میشه

من خودم دوسالو نیم منتظرم دکترم میرم ولی دارم صبرررررر میکنم صبر که وقتش برسه

یاد خدا آرام بخش دلهاست