2752
2734
عنوان

امشب مادرشوعرم اومد خونمون منم باهاش قهر بودم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 1564 بازدید | 39 پست
عزیز اینجوری شوهرت نمیگه بریم منم مثل شمام شوهرم مخمو تیلیت میکنه حتما باید هر هفته بریم کمتر تازه پ ...

چرا اولا می‌گفت ولی بعد این قضیه ک براش تعریف کردم براش خودشم گفت مادرم اشتباه کرده و اون شب تا صبح گریه کردم ب حدی ناراحت بودم ک کم مونده بخدا راست میگم سکته کنم از دست کاراشون در این حد تحقیرم کرده بودن . ب شوهرم گفتم ن دیگه می‌خوام ببینمشون ن بیان ن برم . چون کاملا حق با من بود خیلی زیاد دلم شکسته بود . دیگه شوهرم رفت بهشون گفت اگر زنم نیومد ناراحت نشین 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بخدا ما بعد از شام به اصرار همسرم میرفتیم یکی دوساعت خونشون که مثلا بهشون سر زده باشیم. اصلا دعوتمون ...

منم دقیقا همینطوریم‌ محلمون دوره ازشون شوهرم دقیقا همینو می‌گفت . میگفتم بی دعوت نریم می‌گفت چی میشه مادرمه غریبه ک نیس . حالا جاریمو ببینی چجوری رفتار می‌کنه قهر باشه جواب سلام نمی‌ده . جرئت ندارن بهش چیزی بگن 

چرا اولا می‌گفت ولی بعد این قضیه ک براش تعریف کردم براش خودشم گفت مادرم اشتباه کرده و اون شب تا صبح ...

عزیزم مادرشوهرم من خیلی موذیه به حدی که منو میبینه الکی یه روسری پول کمی میده دستم جلو شوهرم هرروز زنگ میزنه احوال منو میگیره شوهرم یک درصدم طرف من نیست ازطرفی هرروز زنگ میزنن که بیا ما دلمون تنگ شده منم خیلی دلمو شکوندن اصلا دوست ندارم برم

2731
من نگفتم خودتو خار کن... 

خب اینا با کاراشون منو تحقیر میکردن وقتی اونطوری رفتار کنی انگار مادر خودته اونم طوری رفتار می‌کنه انگار بچشی هرچی دلش بخواد میگه ... درحالی ک رابطه با مادر همسر باید خیلی رسمی باشع تا نتونن حرفی بزنن . منم نمیگم بی احترامی کنیم من در حالت دلخوری نمیتونم بی احترامی کنم چ برسه حالت عادی

عزیزم مادرشوهرم من خیلی موذیه به حدی که منو میبینه الکی یه روسری پول کمی میده دستم جلو شوهرم هرروز ز ...

تک تک کاراشونو ب شوهرت بگو منم سادگی میکردم نمیگفتم ... بعد اینا کم کم رو شوهرت تاثیر میزارع یه وقت یه بی احترامی علنی ک‌میکنه شوهرت تمام حرفای قبلیتم باور می‌کنه . ولی اگر نگی اون یدونه بی احترامیش ب چشم نمیاد . دقیقا مادر شوهر منم موذی بود ولی آخرش معلوم میشه عزیزم ماه پشت ابر نمی‌مونه مطمئن باش

وای چقدر خوبی تو . کاش منم بتونم اینجوری شم 

تمرین کن یاد می‌گیری. از تعارف شروع کن. الکی تعارف نکن. اگه واقعا طرف به تعارفت اوکی بده اون لحظه حست چیه اگه واقعا خوشحال میشی تعارف کن اگه نه تعارف نکن. کم کم هم محبت الکی به کسی نکن. احترام بذار ولی محبت اغراق آمیز هم نکن. هر بار میخوای چیزی بگی مخصوصا محبت اغراق آمیز سه ثانیه فکر کن اگه تو ذهنت حرفت اوکی هست بگو اگه نه نگو.

مثلاً من تا حالا به هیچکس نگفتم دخترم دست بوسه.

شنیدی بعضی ها از بچه شون که تعریف میکنیم سریع میگن دست بوسه. خب من بدم میاد یه جور دروغه دیگه بچه نهایت نهایت نهایت یه بار دست مامان و باباش رو بوس می‌کنه. دست همه غریبه ها و فامیل ها رو که بوس نمی‌کنه 

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار