2733
2734
منم سرحرف های ابجیم ۸ماهه دلم شکسته وهرروز تو دهنم با خودش وشوهرش وجد ابادش میجنگم‌

😂منم 

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واااا😕🥺منم حامله نبودم کسی این حرفو میزد،ناراحت میشدم،دیگه نمیرفتم

ن دیگه نمیرم😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫
2731
بنظرت دلیل افکارمنفی مون حاملکی هست  بچه دنیا بیاد درست میشیم

ن تازه بچه بیاد افسردگی بعد بارداریم اضاف مسشه🤧

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی عزیزم 🥺 ناراحت نباش بدون تنها نیستی منم آنقدر خانواده ام بهم بی حرمتی کردن ۵ماهه نه رفتم نه زن ...

شوهرمم سگ شده این مدت😔نمیدونم ب کجا فرار کنم😔والله ب مرگ راضیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرمم سگ شده این مدت😔نمیدونم ب کجا فرار کنم😔والله ب مرگ راضیم

الهی عزیزم خدا نکنه 🥺 ناراحت نباش پس ناچاری با خانواده کنار بیای تا شوهرت بدتر اذیتت نکنه،به خودت و بچه فشارعصبی نیار گناه داره،هرچند خودمم وقتی ناراحتم دست خودم نیست عصبی میشم 

الهی عزیزم خدا نکنه 🥺 ناراحت نباش پس ناچاری با خانواده کنار بیای تا شوهرت بدتر اذیتت نکنه،به خودت و ...

چی بگم والا دیگه انقد گریه کردم پا چشام گود شده 

یکم اروم شدم 

دیگه سمتشون نمیرم بچه هم دنیا بیاد خداروشکر خودم از پسش بر میام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چی بگم والا دیگه انقد گریه کردم پا چشام گود شده  یکم اروم شدم  دیگه سمتشون نمیرم بچه هم ...

انشاالله بسلامتی عزیزم دنیا میاد میشه دلخوشی مامانش😍🥰منم کسیو ندارم که بیاد کنارم ولی میخوام تو بیمارستان پرستار بگیرم ناچارم

انشاالله بسلامتی عزیزم دنیا میاد میشه دلخوشی مامانش😍🥰منم کسیو ندارم که بیاد کنارم ولی میخوام تو بی ...

عه منم 

انشالله 

انشالله نی نی شمام بدون مشکل و سلامت دنیا بیاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40