2733
2734
😔چه حسه بدی داشتی تو اون لحظه ها...ی چی بت بگم؟؟

مردها واقعا اینقدام عشق حالیشون نیست برعکس خانومها ک معمولا قربانی میکنن خودشونو،،،حالا م بخند ناراحت نباش😅🤕اون ک سهم توعه ،مال توس شک نکن

ما یه خًاٌطًرُهٌ خًوبّـ تْو گذّشْتْهٌ هم باقی میمونیم که هرگز قرار نبود اتفاق بیوفته
😔چه حسه بدی داشتی تو اون لحظه ها...ی چی بت بگم؟؟

اخه خود شما بگو.تا دودیقه قبلش رو همه چیم حساس بود رو پوشش هرچی خاست بیاد از یه شهر دیگ منو ببینه.یهو بحثمون بالا گرفت ای خدا قلبم داره اتیش میگیره من کادو گرفته بودم براش براش دستببند بافته بودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه خود شما بگو.تا دودیقه قبلش رو همه چیم حساس بود رو پوشش هرچی خاست بیاد از یه شهر دیگ منو ببینه.یه ...

من میفهمم حالتو،ولی چون برام روشن نیست جریان کاملا نمیتونم قضاوت کنم ببینم اینجریان برای همین امروزه؟منظورم کی اتفاق افتاده؟من حس میکنم این عشق جرقه ش از یه آشنایی مجازی زده شده

ما یه خًاٌطًرُهٌ خًوبّـ تْو گذّشْتْهٌ هم باقی میمونیم که هرگز قرار نبود اتفاق بیوفته
من میفهمم حالتو،ولی چون برام روشن نیست جریان کاملا نمیتونم قضاوت کنم ببینم اینجریان برای همین امروزه ...

نه دیده بودیم همو.خیلی داغونم .این اتفاق برای دیشبه