2752
2734
عنوان

فردا فامیل شوهرو مهمون دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا در حمام رو قفل کنی بقیه خونه رو میخوای چکار کنی؟ یعنی دیدن حمام اشکال داره دیدن بقیه خونه و اتا ...

خب ب همه جا خونه ک نمیتونم دیوار و پرده بکشم وقتی مهمون میاد مث مهمون میره میشینه ی جا نهایت تو یه قسمتم لباس عوض میکنه اما این ک بیاد حمومه صاحب خونه رو اونم چند نفری بریزن نگا کنن این یعنی فضولی

خب ب همه جا خونه ک نمیتونم دیوار و پرده بکشم وقتی مهمون میاد مث مهمون میره میشینه ی جا نهایت تو یه ق ...

منظورم اینه در کمد هم قفل میکنی؟

در تراس؟

در اتاق خواب اصلی؟

خب نه ! حمام هم مثل اونا هست دیگه

اونا رو ببینن فضولی نیست، حمام فضولیه؟

همه جای خونه یه حکم داره دیگه 

اگه کسی ناراحت باشه از این رفتار، واسه همه خونه باید یه جور واکنش نشون بده، مثلا همه جا رو قفل کنه، یا همه جا رو بگه دوست ندارم بازدید کنین!

نه اینکه یه مکان مسخره که هیچی هم نداره مثل حمام قفل بشه! بقیه خونه کاملا باز !!

یا اینکه کلا باید بیخیال حمام هم بشه، اونم مثل اتاق خواب و ... باز باشه! وقتی نمیتونه بگه دوست ندارم. و کوتاه بیاد...

من خواهر شوهرم خونه نو خریده بودن همسرم موقع رفتن رفت حموم دستشویی رو هم نگاه کرد از بیرون نگاه میکرد که خود خواهر شوهرم گفت برو نگاه کن چیزی نیست تمیزه خب چه مشکلی هست مثلا بخوان  نگاه کنن تو حموم چیز خاصی میزارید؟

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍