2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره مخصوصانیشابور هیچوقت تاحالاندیدم کسی بگه من ازنیشابورهستم خیلی عجیبه 

دوست دوران دانشگاهی زیاد نیشابوری داشتم .البته خراسانیم بی تاثیر نیست این طرفا نیشابوری زیاد هست

یه دختر دارم تا نداره

وا من رفتم نیشابور و مسلما شهر خالی نبوده  مگ همه شهرا حالا معروفن فقط نیشابور نیس

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
چرا نباشه😐

خب ندیدم وبرام عجیبه تاحالا ندیدم یکی بگه ساکن نیشابورم یاازاونجااومده باشه توخبرهاهم هیچوقت نشنیدم اسمش بیادهمین شمامال اونجایین؟دلم میخوادیروزبیام

آره حجت اشرف زاده نیشابوریه دو تا از دوستای دانشگامم نیشابوری بودن خیامی و سکاکی یادشون بخیر 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
من ساکن اصفهان هستم 

خب طبیعیه ک نبینید چون یه شهرستان کوچیکه و باشن هم تو سایر شهرای خراسان و مشهد هستن 

مثلا طبیعیه که من تو دوست و آشنا و همسایه و همکار و ... کرد کردستان ندیدم ،کرد هست اما برای شهرای اطرافه ولی برای کردستان نیس چون فاصله زیاده

معمولا تو شهرای اطراف شهر خودشون هستن

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
وا من رفتم نیشابور و مسلما شهر خالی نبوده    مگ همه شهرا حالا معروفن فقط نیشابور نیس

نه بامعروفیتش کاری ندارم اخه تاحالاندیدم ادم ازاون شهریایکی بکه مال اون شهرم  چطوریه قشنگه برم،

شهرای اطراف نیشابوری خیلی شهر خوبیه حس مثبتی داره ولی مردمش خیلی زرنگن حقشنو تا آخر میگیرن 

چه خوب حتمایباربایدبرم افریب بهشون خیلی خوبه ادم بلدباشه ازحق خودش دفاع کنه

مگه شما مشهد نمیایید خوب۱/۵ ساعت قبلش نیشابوره دیگه کجاش عجیبه من خودم نیشابوری  ام

نه متاسفانه قسمت نشده بیام مشهد  به به چه عالی الا اونجاهواچطوره بلاخره یه نیشابوری دیدم😊

نه متاسفانه قسمت نشده بیام مشهد  به به چه عالی الا اونجاهواچطوره بلاخره یه نیشابوری دیدم😊

انشاءالله زودتر قسمت کنه بیاید هم مشهد هم سر راهتون اگه با ماشین میایید یه سر بیایید نیشابور

الان هوا خوبه و بهاری برعکس سالهای دیگه این موقع تقریبا گرم بود الان هوا عالیه تو شهرهای خراسان نیشابور هوای بهتری داره  به خاطر اینکه دامنه کوه بینالود هست