2752
2734
عنوان

شمابودیدحساس نمیشدید

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 44 پست
دقیقا آخه مشکل اینجاس پسرخالم ازخودم یه سالم کوچیکتره به اون گبرداد🤣

دیگ بدتر به یخ سال کوچیکترم گیر میده 😂اونوقت خودش میره بت اونا گردش و اینا

بترس از دادگاهی ک قاضیش شاهدهم باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب اگه اذیتت میکنه این موضوع رک بگو بهش چرا خودتو آزار میدی هنوز دوس پسرته درست تصمیم بگیر از نظر عق ...

این خودش اینطوره منی که علاقه ای به جادر ندارم گیرمیده باید چادر سرکنی زنداداش وابجی من چادرسرمیکنن میگم دوس ندارم میگه من دوس دارم به خواطر من بزن کوتاهم نمیاد

🙃🤣من الان چیزی بگم میگه تو شکاکی به من.اینطوری اونطودی 

بگو بععععللللللههههههه      شکااااکم   خوبم میکنم شک میکنم بگو خوشایندم نبس   دختر  دیگه بیاد دستتو بگیره   باهات خوش بگذرونه      

فامیلای مادری منم اینجوری هستیم اولا شوهرم خیلی حساس بود دعوا میکرد ولی دید واقعا از روی قصدی چیزی ن ...

خانواده مادری منم اینطورن ولی من وقتی میبینم تورابطم تعهددارم حتی پسرعموی خودمو بلاک کردم

۲۲سالشه ازسنش نیس این تنوع طلبیا؟

اره دیگ هنوز این سن برا پسر زوده برا ازدواج پسرا۳۰به بالا کمی عاقل میشن اونم کمی تازه زیاد نه همشونم همینن والا نامزوشونو کنترل میکنن خودشون عشق و حال

بترس از دادگاهی ک قاضیش شاهدهم باشه 
2706