2733
2734
عنوان

مادرم میگه ازش طلاق بگیری ماشین ميندازم زیر پات😭

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 44 پست
به نظرت چرا یه آقای 28 ساله باید بیاد خواستگاری دختر17 ساله؟ مگه همه چی به اصراره؟ اگه همین آقا تو ...

نه

اما خل خیلی‌ها تو فامیلمون با ۱۰ سال بزرگتر ازدواج کردن و خوشبخت شدن

چون پسره پخته بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه اما خل خیلی‌ها تو فامیلمون با ۱۰ سال بزرگتر ازدواج کردن و خوشبخت شدن چون پسره پخته بود

عزیزم هر چیزی سن خودشو داره مهم تفاوت سنی نیس مهم اینه آیا تو به بلوغ ازدواج رسیدی یا نه؟ که نتیجه اش شده دختر 18 ساله بلاتکلیف اونم از یه خانواده سر شناس😊

عزیزم هر چیزی سن خودشو داره مهم تفاوت سنی نیس مهم اینه آیا تو به بلوغ ازدواج رسیدی یا نه؟ که نتیجه ا ...

آره

من دختر خیلی پاکی بودم و هستم

خداساهده تا قبل ازازدواج فک میکردم واقعا مامانم قرص میخوره من ب دنیا اومدم 

آره من دختر خیلی پاکی بودم و هستم خداساهده تا قبل ازازدواج فک میکردم واقعا مامانم قرص میخوره من ب ...

خب به نظرت ازدواجت درست بود؟ درضمن طرفتم اصلا پخته نیس ، ظاهرا ملاکتون فقط مذهب بوده

خب به نظرت ازدواجت درست بود؟ درضمن طرفتم اصلا پخته نیس ، ظاهرا ملاکتون فقط مذهب بوده

در محل کارش رفتیم خیلی تعریفشو کردن

اما دریغ و صد افسوس

ک تا با کسی زندگی نکنی نمیشناسیش

2706