2752
2734
عنوان

به اصرار پدرم دیشب خواستگار اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 29 پست

پسری که خودش پیداش نیست ننش براش رفت آمد می‌کنه معلومه دیگ چی هست 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.بخاطر همسر خوبم .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اهل روستا بودن برادپسرشون تو شهرکی ک نزدیک روستاست خونه گرفتن  اصلا راضی نبودم خونوادم اصرار کر ...

اتفاق خوبی بوده بنظرم.ازین ب بعد خانوادت گفتن خواستگار داره میاد همین آدمارو یادآوری کن و بگو دیگه خواستگاری تعطیل.

برو تو محیط دانشگاه و کار پیشرفت کن و خودت رو بشناس اون موقع یکی در حد خودت پیدا کن،غیر ازین زندگی اصلا خوش نمیگذره

منم تنها هدفم همینه ولی خونوادم خیلی بهم اصرار کردن بزار بیان اهل روستا بودن 

فردا همین مادرشوهر بهت میگه زود باش بچه بیار 

یکی کمه سه تا بیار 

ازت کلفت میسازه 

گول همچین زنایی نخوری

اینقدر حق نگید نمیتونم همتونو لایک کنم

اگر روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون‌هایی که توی زندگی بیشتر از همه رنج کشیدن. رنج! نه به منزله غم. که غم هم میتونه شکلی از رنج باشه. رنجی که به معنی رشد و رسیدن به نورِ امید وسط تاریک ترین روزهای زندگیشون باشه. اون آدم‌ها شاید زیاد کتاب نخونده باشن. شاید سواد زیادی نداشته باشن. شاید پولدار نباشن. ولی عمیقن. انسان های عمیق رو دوس دارم. اینکه حتی با سکوتشون هم حرف های زیادی دارن. اگه یه روزی ازم بپرسن چه آدمایی رو بیشتر دوس داری، میگم اون آدمایی که با رنج قد کشیدن ...
منم تنها هدفم همینه ولی خونوادم خیلی بهم اصرار کردن بزار بیان اهل روستا بودن 

بی احترامی به روستا نشین های عزیز نشه..

دیدگاه روستاییان همینه دیگه 🥲 ذهنشون باز نیست زو این مسائل

من سرکار میرفتم یه تایم هایی مجبور بودم تا ۹ شب بمونم شیفت

میگفتن چه شوهر بی غیرتی داری☹️

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
اهل روستا بودن برادپسرشون تو شهرکی ک نزدیک روستاست خونه گرفتن  اصلا راضی نبودم خونوادم اصرار کر ...

حآلا نظر منو بخای زن ساده ای بوده و احتمالش هم خیلی کمه پسرش بچه نه نه باشه 

خیلی از مادرشوهرا ادای روشن فکری دارن ولی بعدا میبینی پسرشون مثل موم تو دستشونه و به شدت به عروس حسادت دارن 

پس این چند تا حرف رو ملاک قرار نده 

میخای یکی دو جلسه با پسرشون صحبت کن 

اگه ازدواجی و سنتی هستی خوب خونوادت حق دارن بعد از بیست پنج دیگه خاستگار کم میشه 

البته که دانشگاه هم در کنارش میتونی بری 

[QUOTE=337912163]اتفاق خوبی بوده بنظرم.ازین ب بعد خانوادت گفتن خواستگار داره میاد همین آدمارو یادآوری کن و بگو دیگه خ ...[/QUO 

من اصلا اصلا نمیخواستم بعدش به خونوادم گفتم این قضیه همینجا تموم شد

کدوم استانی.کار خودتو کن عزیزم.به نظر دیگران اهمیت نده ایشالا موفق بشی.خیلی سخته با این عقب موندهای فرهنگی زندگی کردم.منم عین تو بودم.خدا بهم کمک کرد از دستشون نجاتم داد.بخدا عین خوره به جونم بودن.من یه سال پشت کنکور موندم .میگفتن دیگه قبول نمییشی تو.۱۹ سالم بود از نظر اونها دیگه ازدواج هم دیر شده .اگه کسی میخواست بیاد  خواستگاری دیگه اومده بود.سال بعد قبول شدم و از دستشون فرار کردم.همون پسره که واسه من کلاس میزاشت با خانوادش که دیگه من یه ترشیده دانشگاه قبول نشده بودم از نظرشون.سال دوم دانشگاه اومد خواستگاریم.من از دست همشون فراری بودم.رفتم همون شهری که دانشگاه بودم ازدواج کردم.

کدوم استانی.کار خودتو کن عزیزم.به نظر دیگران اهمیت نده ایشالا موفق بشی.خیلی سخته با این عقب موندهای ...

شرایطم دقیقا مثل شرایط شماست  فقط نیاز دارم قبول بشم و یکم ازینجا فاصله بگیرم اینقد تحت فشار نباشم  

شرایطم دقیقا مثل شرایط شماست  فقط نیاز دارم قبول بشم و یکم ازینجا فاصله بگیرم اینقد تحت فشار نب ...

خوب درستو بخون.به جز درس به هیچی امسال فکر نکن.این تجربه منه.درس و دانشگاه خیلی مهمه تو زندگی و ایندت.سال بعد به فکر ازدواج هم باش اگه کیس خوب پیش اومد

2706