2752
2734
عنوان

میل جنسی شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2505 بازدید | 55 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پروپرانول فلوکسامین لیتیم کربنات کلومپرامین

از همیناست. باید بین اعصاب راحت و میل جنسی یکی رو انتخاب کنی. من وقتایی میخام رابطه داشته باشم دوسه روز قبلش هیچی نمیخورم .اگر بخورم انگار معذرت میخام هیچ حسی ندارم 

رفته دکتر میگه به خاطر شرایط روحیه  قبلا هم این طوری شده چند سال پیش قبل ازدواج میگه درست شدم ...

کاش گریه کردن شوهرمو میدیدم دلم خنک میشد.چوب تو چشاش کنی اشکش در نمیاد از بس سنگدله.

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم 
2731
رفته دکتر میگه به خاطر شرایط روحیه  قبلا هم این طوری شده چند سال پیش قبل ازدواج میگه درست شدم ...

الهی

من میفهمم چ زجری میکشه

مردو زن نداره افسردگی

منم فردا میرم دکتر عذاب میکشم 😭

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
کاش گریه کردن شوهرمو میدیدم دلم خنک میشد.چوب تو چشاش کنی اشکش در نمیاد از بس سنگدله.

نه خواهر چه کار شوهرت داری 

این الان گریه میکنه اشک منم داره درمیاره دلم واسش میسوزه 

نه خواهر چه کار شوهرت داری  این الان گریه میکنه اشک منم داره درمیاره دلم واسش میسوزه

دنیا ک جم بشن نمی‌فهمن چشه مگر اینکه درد افسردگی رو کشیده باشن

الان هرچی هم بگه تو باور نمیکنی

ولی اون تو عذابه

الانم موقع خابه ولی حالش خوب نیس

منم از شب میترسم تا اذان صب بیدارم بعد میخابم

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
نه خواهر چه کار شوهرت داری  این الان گریه میکنه اشک منم داره درمیاره دلم واسش میسوزه

ان شاالله که خوب میشن ،نگران نباش،حاله  روحیش خوب بشه این مشکل هم خود ب خود رفع میشه.عوارض داروهاشونه

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم