2752
2734
عزیزم شامل چه اتفاقاتی میشه؟

بابای من یه خونه خریدن سال ۸۰اینا،میلیونر بودن اونجا

بعد ورشکست شدن و خواهرم هی خوابای بد درباره اون خونه میدید و تو همون تایم تو خونشون فحش و دعاهایی رو دیوار داخل کمدا پیدا کردن که کارگرایی ک خونه رو میساختن نوشته بودن و بعدا فهمیدن دو خانواده قبل اونا که اونجا بودن و چهار خانواده بعد اونا همه زندگی ها ورشکسته یا از پاشیده شده چون به کارگرایی ک خونه رو میساختن ظلم کردن و پولاشون دیر میدادن یه همچین چیزی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من اعتقاد دارم که هر چیزی قدمی داره...حتی همسر میتونه زنی باشه که رزق و روزی بیاره میتونه زنی هم باش ...

مثلا بعضی بچه هاخیلی پر روزی ان.ازروزی که زن حامله میشه از در و دیوار خیروبرکت براشون میباره ولی بعضیانه.ازروزی که میان مریضی و بدبختی و بدهکاری ...اینقدرم اون بچه بدقلقه وای خدااصلا نحسه نحس🤮

وااای به خدامن اینا و به چشم خودم توفامیل و اطرافیان دیدم .

البته به نظر من به ایمان طرفم برمیگرده مثلا خیلیا دیدم باحقوق کارمندی ولی چون اهل نماز و روزه هستن زندگیشون اینقدر قشنگ میچرخه.🙄

اعتقاد نداشتم ولی متاسفانه خونه قبلیمون با این که از همه لحاظ عالی بود ولی انگار سنگین و نحس بود و اونجا کارام رو روال نبود و در نهایت با اتفاق خیلی تلخی مجبور شدیم بفروشیمش.

الان خیلی کارهام بهتر پیش میره ولی افسوس که اون خاطرات تلخ همیشه عذابم میدن نمیدونم واقعا ربطی داره یا این که خرافاته. قابل اثبات نیست ولی آدم یه حس‌هایی داره به هر حال