2733
2734
عنوان

اونایی که از رسم و رسوم مراسم و عقد و عروسی اینا زیاد میدونن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 39 پست
چ مسخره.رسم کجاهس اینا؟عربین احتمالا

خیر خانم ب هیچ وجه عربا این رسم ندارن ...چرا تا ی چیزی میبیند ک ازش نعحب میکنید میندارید گردن عربا عربا ی نامزدی دارن ک اون هم واس همه نیس عقوپد مراسم حنابندان وعروسی همین جهت اطلاع اینو گفتم بتون

نه . این فرق داره . عروس تالار میگیره مهمونای خودشو دعوت میکنه . حالا یا فقط دوستاشو دعوت میکن ...

😹😹😹😐 اخه چرا واقعا باید ادم های عاقل و بالغ اینکارو بکنن خب یجا دعوتی بدین مگه بچه بازیه چقدر عجیب واقعا خندتون نمیگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم ندیدم . تازه اولین بارمه تاحالا نرفتم 

دامادومیبرن حموم میادبیرون لباس تنش میکنن بعدیه جشن میگیرن براعروسم همینطور هستش بعدجای مارسمه بایک یادونفرمیرن البته دیه ین رسم هیچ شده تقریبا

😹😹😹😐 اخه چرا واقعا باید ادم های عاقل و بالغ اینکارو بکنن خب یجا دعوتی بدین مگه بچه بازیه چقدر عج ...

معلومه که خنده داره فقط برای به رخ کشیدن این  کارارو انجام میدن 

خیر خانم ب هیچ وجه عربا این رسم ندارن ...چرا تا ی چیزی میبیند ک ازش نعحب میکنید میندارید گردن عربا ع ...

😹😹😐😁 چون تا حالا عروسی عرب هارو ندیدم و رسم هاشون رو هیج جیز عجیب توش نیست  اینجا از استان ها و شهر ها یه رسم هایی بود پشمام ریخت یه مدت  جلسات لیزر رو گذاشتم کنار

کادونمیخوادش کادواصلی رور عروسی هستش دیگه بلندمیشن میرقصن عروس ودامادشاباش میدن البته طرف سرحموم عروس بعدظهرروزحنابندونش میرن یعنی میبرن عروسوحمام ساعت 2تاساعت 4جشن میکیرن بعدش شبش جنابندون هستش روزبعدعروسی دامادروز عروسیش میبرن حموم میگم که دیگه این رسم هیچ شده تقریبا برا10تا12ساله پیشه منم وقته عروسیم حمام نرفتم هرکارم کردن گفتم نه بنظرم مسخره بودش

کادونمیخوادش کادواصلی رور عروسی هستش دیگه بلندمیشن میرقصن عروس ودامادشاباش میدن البته طرف سرحموم عرو ...

مرسی تنها کسی که جواب سوالمو داد🙏🤦🏼‍♀️ .

بعد یه چیزی  الان مارو با خانواده دعوت کردن  مردا باید برن حمام داماد . بعد زنافقط شام برن؟  یا کلا منظورش فقط مردا بوده و زنا نمیرن؟

[QUOTE=337785490]نه اینو میدونم . ولی خب حمام عروس زن هارو دعوت میکنن حمام داماد مرد هارو دعوت میکنن .  اینکه گ ...[/QUOTE

میدونم میگم ما هم واسه حموم داماد رفته بودیم خانوما😆

اقایون درخواست دوستی ندین😐🔪🩸
چ مسخره.رسم کجاهس اینا؟عربین احتمالا

اینکه نشنیدی تا حالا یا رسمتون نیست دلیل نمیشه مسخره بدونین

ماهم قدیم داشتیم همه این رسمارو الان خیلی کم شده ولی بنظرم خیلی هم قشنگ بود و خوش میگذشت😶

اقایون درخواست دوستی ندین😐🔪🩸