2733
2734
عنوان

خانوما ب دادم برسید ابرو و شرفم درخطره توروخدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اونم حذف میشه؟ تروخدا اگه واقعن میشه بگو 😭😭 الکی ی چیزی نپرونین زندگیم درخطره

اول از توی گوشیت اون فیلم رو حذف کن . کان تو سطل زباله هم هم حذفش کن . بعد از گروه هم حذفش کن . و بعد واتساپت رو حذف و دوباره تصب کن

J♡F
GB

همون

کیبوردم رو حروف کوچیک بود

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
چجوری میگه پاکش کنم پاک کنم واسه بقیه بازم میره؟😭😭😭

ارسال نشده هنوز کجا بقیه میبیننش؟😕

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
نخیر اشتباه گفتی 😂😂😂

باشه

عزیزم اگ ارسال نشده ک نمیشه دیگه . در ضمن حذفش کن فیلترتم روشن کنی  دیگه نیست ک بره

تو گروه هست زده تلاش مجدد اگه حذفش کنم الان دیگه نمیره؟

کسایی ک وات جیبیم دارن نمیبیننش؟

اگه بره من نابود میشم😭😭

2706