2752
2734
عنوان

بیاین عکسم صفحه ی پنج بذارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3002 بازدید | 99 پست
بدون اینکه دعوا راه بندازی بهش بگو مگه عقده ی دکتر داری که اینجوری تعریف و تمجید میکنی؟!

قبلا هم از خوشگلیش و... تعریف میکرد قبل اینگه بامن وارد رابطه بشه و ... حالا دختره هم‌نهایتا الان پزشکی قبول شده باشه....  ۲ ۳ سال پشت کنکور بود 

من؟

نه با منه

الان گیس و گیس کشی میشه😂😂😂😂😂😂

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببین تو شبیه یه دختره ته یه فیلمی هستی که نه اسم دختره رو بلدم نه اسم فیلمه یادمه😅

نمیدونم چجوری بهت بگم

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜
قبلا هم از خوشگلیش .... تعریف میکرد قبل اینگه بامن وارد رابطه بشه و ... حالا دختره هم‌نهایتا الان پز ...

واقعا قبول شده یا نامزدت حدس میزنه که قبول شده...

هر چقدر اون تعریفشو میکنه تو ضعف نشون نده خودتو دست بالا بگیر

واقعا قبول شده یا نامزدت حدس میزنه که قبول شده... هر چقدر اون تعریفشو میکنه تو ضعف نشون نده خودتو د ...

نمیدونم قبول شده یا نه فقط گف ۲ سال پشت کنکور بوده حالا امشب پیش پدرش گف خانم دکتری شده واسه خدش یبار نشد پیش اونا بگه الهه مهندسی شده از من تعریف کنه نه اینکه دوس داشته باشم تعریف منه اتفاقا خجالت میکشم ولی دلم کرفت ک تاحالا از من تعریف نکرده ولی باباش پرسید ازون دختره این گف اره خانم دکتریه.... 

نمیدونم قبول شده یا نه فقط گف ۲ سال پشت کنکور بوده حالا امشب پیش پدرش گف خانم دکتری شده واسه خدش یبا ...

خوب رو دادی بهش...

تو هم بگو تو چی شدی ؟تو چرا پیشرفت نکردی؟

یا بگو معلومه بدجوری تو کفشی؟

بجا اینکه حرص بخوری یچیز بهش بگو بفهمه زشته کارش