2752
2734
عنوان

این بی بی چک مثبته استرس دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 184 بازدید | 23 پست
سلام عزیزم انگاری مثبته🤩🤩 مبااااااارکه عزیزه دلم هورااااااا💖💖🤩🤩🤩🤩😍😍😍😍😍👏👏👏✌️✌️✌️

قوربونت برم ممنون 

خدایا بخاطر همه نعمت های که بهمون دادی شکرت🌿❤️    نی نی سایت خونه و پناهگاه ما خانوماست یه خونه شلوغ و پر از صدا خدایا کسی از اهل این خونه رو ناراحت نکن الهی آمین 🤲🏻عین خونه پدریمون میمونه هر چقدر تعلیق میشیم باز برمیگردیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماشاءالله مثبته ان شاءالله مبارکه

ممنونم عزیزم 

خدایا بخاطر همه نعمت های که بهمون دادی شکرت🌿❤️    نی نی سایت خونه و پناهگاه ما خانوماست یه خونه شلوغ و پر از صدا خدایا کسی از اهل این خونه رو ناراحت نکن الهی آمین 🤲🏻عین خونه پدریمون میمونه هر چقدر تعلیق میشیم باز برمیگردیم 
2731
کاشکی ب من میداد   اتفاقا امشب دلم  گرفته

انشالله دامنت سبز میشه 

چقدر عقب انداختی عزیزم ؟

سیکلات چند روزه بود؟

استرس برای مسایلی که کنترلش از دست ما خارجه توهین به حکمت خداست دوستان عزیزم.با اضطراب و نگرانی، شیرینی این دوران رو به خودمون تلخ نکنیم.بیاین توکل کنیم به خدای بزرگمون
nini.plus/nini1403 مامانایی که تازه بی بی چکتون مثبت شده بیاین با هم باشیم این دوران رو به راحتی بگ ...

کجا بیام عزیزم