2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اما من یکی از فامیلام 

چشای قهوه ای تیره و درشت  مژه های فر 

لبای صورتی 

پووست گندمی موهای مشکی داره و صورتشم کشیده است خیلی خوشگله شاید ب نظرتون اینا چیز خاصی نباشه ها ولی چون اجزای صورتش ب هم میاد خوشگله

حقیقت این است که انسان ها از شنیدن بدبختی دیگران  خوشحال میشوند،چون باعث میشودباور کنند که خوش بختند.
جمعه شب قبلی دخترم تب کرد بردیم درمانگاه یه خانمی اومده بود سنش زیر ۳۰ میزد وای از زیبایی همه نگاهش ...

لباش چه مدلی بود؟اجزای چهرش چطور بود؟موهاش رنگ بود؟چی تو چهرش خیلی خاصش کرده بود؟

2731
لباش چه مدلی بود؟اجزای چهرش چطور بود؟موهاش رنگ بود؟چی تو چهرش خیلی خاصش کرده بود؟

لبای برجسته داشت دماغش بنظرم عملی بود 

فکر میکنم رتگ موهای خوش بود چون ابروهاشم همون رنگی بود

چشای نسبتا درشتی داشت

رتگ پوستش و رتگ چشماش بنظرم خیلی جالب توجه میکزد گونهاش انگار خون

لبای برجسته داشت دماغش بنظرم عملی بود  فکر میکنم رتگ موهای خوش بود چون ابروهاشم همون رنگی بود ...

شما چه لبی بنظرتون برجسته مثل کی مثلا؟که شبیه لبای اون خانومی که میگفتید بشه؟ آقا رنگ موی دارچینی دقیقا چه رنگی میشه؟

تا حالا نگفتم زیبام با وجود اینکه بقیه گفتن

خب همه مثه هم نیستن، بعضیا دوستدارن ازشون تعریف کنم ولی بعضیا هم نه، من خودم یکی ازم تعریف کنه، تو هر زمینه ای، کاملا موذب میشم

شما چه لبی بنظرتون برجسته مثل کی مثلا؟که شبیه لبای اون خانومی که میگفتید بشه؟ آقا رنگ موی دارچینی دق ...

شما هر چی که تو بقیه هستو نباس رو خودت انجام بدی شاید نتییجه برعکس بشه