2733
2734
عنوان

پسرا بیان سوال دارم ازشون😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 35 پست
خواسش  چرا از چه نظر نتونین بیاین؟

از جواب منفی خیلی میترسم . همینم باعث شده تا الان چیزی نگم 

اگه منفی باشه جواب کلا از مجازی دوری میکنم 😅 

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                
از جواب منفی خیلی میترسم . همینم باعث شده تا الان چیزی نگم  اگه منفی باشه جواب کلا از مجازی دو ...

اووو چه رمانتیک 😅😁

خودت خودتو بهتر میشناسی 

باز اگه فکر میکنی بهت لطمه وارد میکنه بهش نگو 😇

‏هیچکس بلد نیست‌ کجا نمک بپاشه، جز به همون زخمی که خودت بهشون نشون دادی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواسش  چرا از چه نظر نتونین بیاین؟

رمانتیک 😂 نبابا نصف شبی مغزم غاطی کرده 

نگفتنش بیشتر لطمه وارد می‌کنه 

به قول شما با ترس های زندگیم می‌خوام رو به رو شم 😉

لطفاً شما هم انرژی مثبت برام بفرستین ☘️

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                
رمانتیک 😂 نبابا نصف شبی مغزم غاطی کرده  نگفتنش بیشتر لطمه وارد می‌کنه  به قول شما با تر ...

اهوم 

من نمیگم این رابطه اوکی بشه یا نشه

میگم انشاءالله که هر چی به صلاحته 

هر چی خدا برات میخواد

هر چی که باهاش حال دلت خوبه 

خدا ایشالا با کسی که خوشبخت میشی رو تو مسیرت قرار بده 

مطمئن باش چه بشه چه نشه غصه خوردن هیچی رو تغییر نمیده 

زندگی همچنان ادامه داره 🥰

با خوبی و بدیاش 🌱

‏هیچکس بلد نیست‌ کجا نمک بپاشه، جز به همون زخمی که خودت بهشون نشون دادی
2731
اهوم    من نمیگم این رابطه اوکی بشه یا نشه میگم  انشاءالله که هر چی به صلاحته  ...

از صمیم قلبم ازتون تشکر میکنم 

چه دعای قشنگی کردین برام  😊🌹

انشالله شما هم همیشه موفق باشید 🌷

سه تا دلیل داره بنظرم  گرونیو اقتصاد  ترس و عدم اعتماد  در دسترس بود بعضی دخترا و ...

الان بیشتر دومی هستش

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست