2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

منم تب و لرز کردم تا دو سه روز گوشه خونه افتادم نمیتونستم از جام بلند شم. فکر میکردم آنفولانزا گرفتم. اما بعد از سه روز پیام که داد، تمام دردام رفت و خوب شد. اونجا فهمیدم تب و لرزم بخاطر آنفولانزا نبوده😭

اگر مقدوره برای آرامش روح برادر جوون‌مرگم صلوات بفرستید.    با زور و دعوا و تهدید ازدواج کردم. از اون روز دیگه رنگ خوشی ندیدم. تمام آرزوهایی که داشتم و در مسیرشون بودم دود هوا شد. شوهرم و خانواده‌ش نمی‌تونستن تحمل کنن موقعیت منو. نمیتونستن خودشون رو بالا بکشن، منو محکم کوبیدن زمین. از اون روز نماز و چادرمو گذاشتم کنار. دیگه هیچ امیدی ندارم. هرشب وقت خواب یه دور سناریو می‌چینم که خودم و بچه‌هام قرص بخوریم و بخوابیم و صبح بیدار نشیم. دلم شکسته. ده سال از جوونیم تباه شد. میشه یه روز از دست این مرد خلاص بشم؟ یا قراره این آرزو رو هم به گور ببرم؟
چه همه عاشقن ،به نظرم دوست داشتن یک حدی داره همه عشقتو اول به خدا بعدش همسر و بچه تمام 

من قبلا همسرم دیر میومد خونه یا گوشیشوجواب نمیداد می مردم 

چند وقتیه به خودم اومدم 

میگفت براچی زنگ میزنی براچی میپرسی کجام 

امار میگیری 

الان اصلا برام مهم نیست 

متاسفانه بله

درحدی که بدونه اون نمیتونم صبحونه بخورم

قبلانا تا چندروز نمیدیدمش

توی اون چندروز غذام و خوراکم فقط اب قند بود

نمیتونستم چیزی بخورم همش ولپ بودم ی گوشه بیحال و خسته و بی رمق

تااینکه دید ک جدی جدی چقد وابستشم و این حالتو دارم و دارم ب خودم صدمه میزنم

باهام میشینه صبحونه میخوره شام میخوره ناهارعصرونه ...

ولی کاش زوتر ازاسنا میفهمید ک چقد احساسی ام و دل نازک

مَن سِپُردَم بِه خودَش،هَرچِه خُــ❤ــدا میخواهَد...
باز خدارو شکر درکت کرده مثل شوهرمن ازت سواستفاده نکرده

بعضی از ادما ظرفیته دونستنه بعضی از واقعیتارو ندارن

مردو زن هم نداره...

مَن سِپُردَم بِه خودَش،هَرچِه خُــ❤ــدا میخواهَد...