2752
2734
عنوان

مشکل بدنمو کی به خواستگارم بگم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 33 پست
ماه گرفتگی  مشخصه توی مهمونیا همه یدفعه میگن این چیه

کدوم قسمت از بدنت؟ بزرگه خیلی؟

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
نباید بگین به نمایش بزارین اگه بگین من یه موردی دارم، پیش خودش میگه عیب داره به نمایش بزارین ...

با این موافقم👌🏻👌🏻👌🏻

🚫تاپیک من نیا، اگه دهن دریده ای، اگه با زبونت مث مارغاشیه نیش میزنی، اگه افتخارت اینه کسی حریف زبونت نمیشه.من شاید جواب ندم ولی میگذارم خدا جوابتو بده. اون بهتر حالیت میکنه😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ماه گرفتگی  مشخصه توی مهمونیا همه یدفعه میگن این چیه

همین روزا بهش بگو ولی حواست باشه که از چه کلماتی استفاده میکنی. مثلا نگو مشکل و .... کلا خونسرد باش.

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!