2752
2734
چون ایران نیستم ، اینجا همه سرویس بهداشتی های عمومی فرنگیه ، استخر میرم و ... همش استرس دارم 

آره خوب کاری میکنی احسن 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
آره خوب کاری میکنی احسن 

ممنونم عزیزم 

ولی بعضی جاها انقد مینویسن که فلان عوارض رو داره و ... میترسم 

البته من از ناباروری و ... نمیترسم چون دو تا بچه دارم 😁

ولی میترسم مثلا روی تنظیم پریودم یا تخمدان ها و ‌‌‌... اثر بذاره 

واسه همین پرسیدم ببینم اگه کسی زده بیاد بگه که کسی جز شما جواب نداد 🙄😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم عزیزم  ولی بعضی جاها انقد مینویسن که فلان عوارض رو داره و ... میترسم  البته من از ...

بله حرف شما جمع بندی درسته الان من اقدامم دوهفته 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2731

اگر زیگل کانال باشد امکان دارد رحم باشه برا خشکاندنش اثر بزار رو رحم..ولی اطراف بیرون باشد به رحم کاری ندارد.

امیدوارم زودی مامان بشین 🙏😑

مرسی عزیزمی