2752
2734
عنوان

مکارترین زنی که دیدم مادرمه

| مشاهده متن کامل بحث + 989 بازدید | 23 پست
عب نداره حالا فعلا ازدواج نکن ما ک ازدواج کردیم برامون تو زندگی مشترک نریده بودن 

دقیقا

تا قبل عقدم هیچوقت فکر نمیکردم زندگی متاهلی اینقد دغدغه و چالش داشته باشه و مطمئنم باید با چیزای بزرگتری هم روبرو بشم🥺

بیخیالی تنها راه تحمل رفتار عجیب آدماست.!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دقیقا تا قبل عقدم هیچوقت فکر نمیکردم زندگی متاهلی اینقد دغدغه و چالش داشته باشه و مطمئنم باید با چی ...

خونه پدرمادرتمون داشتیم کیف میکردیم خوشی زد زیر دلمون اینجا هی بشور بساب بپز بیار ببر قر قر شوهر و مادرشوهر و خواهر شوهرو تحمل کن برا اجاره خونه حرص بخور برا قبضا و بدهیای شوهره حرص بخور لباسایی ک دوسداری اجازه نداری بپوشی وقتی ام اجازه داری شوهرت پول نمیده وقتی ام شاغلی همیشه منت سرتع ک میخوای اصلا نزارم بری سرکار؟انگار خیلی لطف دارن میکنن اجازه میدن بریم سرکار