2733
2734
عنوان

مهمونی که اومد خونم و ازم شال رو خواست...که با خودش ببره

| مشاهده متن کامل بحث + 797 بازدید | 51 پست
چ گار کردی ؟ مام خونه مون هر پنج شنبه دعوا میشه 🫤

سالها   همین وضع بود   خیلی   بد بود شرایطمون. خدا نصیب   دشمنم   نکنه.شوهرم  به حدی  سرد  شده بود ازن که طی  ۴سال   ۷بار  با پیرزن های داغون   بهم  خیانت میکرد.   خونه رو  عوض کردیم   رابطه رو   کات کردم با هزاااار دردسر   و   جدیدا  شوهرم  اعتراف کرده      مادرم   اهل  جادو جنبله   و مطمینم   برامون  دعا گرفته.   

دوتا   سنجاق هم  زیر تشک  بسته بودن به   هم    نو و تمیز .بهش  دعا وصل   بود....   نشون شوهرم دادم   قبول کرد  کات  کنیم باهاش

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سالها   همین وضع بود   خیلی   بد بود شرایطمون. خدا نصیب   دشمنم   نکنه.شوهر ...

ازم

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2731
سالها   همین وضع بود   خیلی   بد بود شرایطمون. خدا نصیب   دشمنم   نکنه.شوهر ...

اووووه 🙂

ما خونه مون قبلا اینجوری نبود ولی ۱ سال اینا هست هر پنج شنبه دعوا میشه 

سر چیزای مسخره 🙂

نمیدونم باید چ کار کنم

اووووه 🙂 ما خونه مون قبلا اینجوری نبود ولی ۱ سال اینا هست هر پنج شنبه دعوا میشه  سر چیزای مس ...

عزیزم   من   اطلاع ندارم باید چه کنی..چون  اعتقاددنداشتم  و نمیدونستم   دعا   گرفته  تا   دیدمش...   بقیه  کاربرا شاید بدونن