2752
2734

دعا کن بگو دوتا مشکلمو حل کنه بگو جز تو کسیو نداره 

استارتر انشالله به حاجاتت برسی غزیزم برات صلوات فرستادم❤️🥺

👩‍🦯🗿                                                            اقایون داداشا نبینم درخواست بدیناااا👺.                                 خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
امضام 

عزیزم ..شما ۴ قول رو ی هفته روزی  هر کدومو ۷۰ بار بخون ..ینی معجز۶ میکنه ...من خیلی جواب گرفتم 

سلام دوستای خوبم .شما ک داری امضای بنده رو میخونی میشه ازت خواهش کنم‌😥برای خوشبختیم برام صلوات بفرستی انشالله ک صد برابرش ب زندگی خودتت برگرده ....خدایاااا تنها امیدم تویی میدونم ک نا امید از درگاهت برنمیگردم ب وقتش جوابو خواهی داد 😊

سلام.فری هستم .دعام کن منتظرم بی بی چکم مثبت شه ۳بار سقط کردم الانم تاخیر دارم و دردای شدید پریود.الهی حاجتروا باشی دوست مهربونم بحق اینشب شهادت صادق آل محمد.امام جعفرصادق(ع)🏴🏴🏴🏴🏴😔😔😔

سلام به همه الهی بحق امام حسین ع خدا حاجت همه شما رو بده برای تک تکتون دعا کردم اسمتون آوردم خدا رو به آقا امام حسین قسم دادم حاجت همتون بده همین امشب بحق آبروی اربابم حسین همتون خیرببینید حاجت روابشین🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲😭😭😭😭😭😭

2706