2752
2734
عنوان

چون ته تغاری ام بهم میگن لوس

| مشاهده متن کامل بحث + 137 بازدید | 29 پست
خب این خوب نیس نباید بخاطرش حرف زدن توی جمع رو بزاری کنار اینجوری روابط عمومیت ضعیف میشه از طرفیم ...

روابط عمومیم خودش ضعیفه🤓 با دوستام هم تلفنی صحبت نمیکنم بیشتر پیام

بعد فکر نکنی سنم کمه ها😂مامانه دوتا فسقلم

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
روابط عمومیم خودش ضعیفه🤓 با دوستام هم تلفنی صحبت نمیکنم بیشتر پیام بعد فکر نکنی سنم کمه ها😂مامانه ...

بگردمممم مامانیییی🥲

به هر حال کاری با نوع حرف زدنت ندارم ولی روابطتت رو تقویت کن خودم یه مدت روابط عمومیم خیلی ضعیف فود خیلی زجر کشیدم

دیشداندارا غمگینه...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگردمممم مامانیییی🥲 به هر حال کاری با نوع حرف زدنت ندارم ولی روابطتت رو تقویت کن خودم یه مدت روابط ...

باش گلم تموم سعیمو میکنم💞🌸♥️🦋

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨
بگردمممم مامانیییی🥲 به هر حال کاری با نوع حرف زدنت ندارم ولی روابطتت رو تقویت کن خودم یه مدت روابط ...

اگ خستی خودمو بزارم سنمو حدس بزنی

2731
۲۹؟😁

چهرمو ببین بعد بوگوووووو وایسا

۲۹؟😁

ندیدی؟ 

فکنم یادت رفته ولی رو پروفت گذاشتی که😁

اه لعنتی😂😂😂خنگما

دیدم عکستو  بهت نمیخوره مامان دو تا بچه باشیییی😄چشات چه خوشگله من در کل نمیتونم سن رو خوب حد ...

مرسی عزیزم♥️😂 برم سنمو بردارم😂😂😂

نگووو منم اینجوریم یادم میره همش😂

😅قربونه همدردیت

هعییییی درد دلمو باز نکن دختر 😂 بهترین موقعیت رو داری 

بهتر از اینه که بزرگه باشی 

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
2706